Wpis z mikrobloga

Moje podsumowanie startu i pierwsze wrażenia.

Po zajawkach najbardziej spodobał mi się Mikołaj. Wygląd okej i niegłupi, sympatyczny... Ale po zajawkach znikł.
Podobnie jak Michał z pierwszej edycji. Oby jednak pierwsze wrażenie było słuszne. Brakuje takich fajnych chłopaków.

Hania wygląda jak karykatura Natalii Siwiec.
Nie uważam żeby była brzydka ale za piękność też jej nie mam. O niczym innym poza wyglądem nie mogę powiedzieć.

Adam wygląda super ale nie ma za grosz charyzmy. Jeśli się nie rozbuja, to nic z tego nie będzie.

Monika, która miała być intelektualną odmianą w programie nie odmieniła niczego. Fakt że patrzy na Grzegorza oznacza że jej IQ jest niższe od niego.

Grzegorz. Mianowałam go już Łoniakiem drugim ale jest chyba nawet gorzej. Łoniak zaczął wnerwiać po tygodniu, ten miał już żenujące przedstawienie się.
W moim odczuciu nawet wygląd jest kiepski.

Wiktoria, początkowo zrobiła na mnie średnie wrażenie. Trochę miałka. Z czasem zyskała. Myślę że jest niegłupia, para z Grześkiem to pragmatyzm, liczę że zostanie dłużej i pośle go do diabła.
Muszę jednak dodać że jakkolwiek sądzę że fryzurę mogłaby zmienić tak z zębami koniecznie musi coś zrobić. Szaro-żółte... Pewnie telewizja to wypacza i w realu jest okej. Na ekranie jednak nie mogę na to patrzeć.

Igor jest wesołkiem, ale jednak mógłby być bystrzejszy. Gdzieś tu czytałam że przypomina Stocha... Dla mnie raczej Piotr Żyła.

Anastazja - ładna, nie piękna, nijaka. Choć myślę że ma mocny charakter i może jeszcze coś pokaże.

Szahira - pomysł na to imię jest dla mnie zagadką...
Szkoda mi jej. Dzban zepsuł jej zabawę i przyblokował ja tym komentarzem.
Myślę że jest głupiutka, ale pozytywna. Chciałabym żeby ktoś taki, nieidealny jak ona, znalazł w tym programie zainteresowanie.

Maciej - no ten fryz na Mostowiaka... Niech się sparuje z Moniką. Też ma niebieskie oczy jak Adam, to jej wystarczy. Będą sobie szprechać językiem miłości i może Adam się uwolni...

#hotelparadise
  • 2
@natalle: Mikołaj po pierwszych odcinkach jak dla mnie super i z wyglądu, i z osobowości. Jedynie ten tekst o lepszej wersji siebie średnio mi spasował, bo nie przepadam za tymi coachingowymi tekstami. Adam spoko chociaż skryty i zestresowany jeszcze. Igor dzieciak jeszcze ale pozytywny. Grzegorza szkoda mi komentować ale trener gwiazd może mieć jakieś fory od produkcji. Z kobitek z charakteru najbardziej Hania póki co. Shakira tez wydaje się ok, chociaż
@natalle: a dla mnie ta szahira z początku myślę że pomyłka ale potem wydała się taka sympatyczna i uśmiechnięta i mimo niby extra kg, choć jakoś ich nie widzę to wg mnie jedna z ładniejszych tam i chyba z dziewczyn głównie ją zapamiętałam