Wpis z mikrobloga

@wjkp: tak, ma zdecydowanie sens jeśli masz jakiś konkretny cel do osiągnięcia. Potencjalnie wydaje się bardzo drogie, w praktyce jak do kosztów normalnego jedzenia doliczysz chipsy, ciastka i zamawiane żarcie, to okaże się że nie jest dużo drożej.

Z budżetowych opcji na początek mogę polecić Pogotowie dietetyczne - przyzwoita jakość za dobrą cenę. Nie jest to nawet top 3 moich pudełek, ale z dobrym kodem wyjdzie 50zl/dzień, możesz sobie wziąć na
@Sl_w_k_1: podstawy umiem i nawet lubię, ale jednak gotowanie codziennie, wymyślanie nowych rzeczy i robienie tego zdrowo już mnie przerasta

@powaznyczlowiek: a jaki jest top3? :D w sumie bardziej zależy mi na jakości niż cenie
@wjkp: to spróbuj MixedUp albo NTFY chociaż uważam, że możliwość zamiany posiłków trochę drogo sobie liczą. Ogólnie jednak polecam wziąć po dniu próbnym z różnych cateringow - to co mi mega smakuje, moja różowa np nie dojada i wywala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wjkp: Kukuła. Prawdopodobnie najlepszy catering w Polsce. Jeśli chodzi o jakość dostawców i standardy czystości* to nie mają sobie równych. Dziś jest ostatni dzień promki -15%.


* Jeśli nic się nie zmieniło, to są jednym z dwóch ogólnopolskich cateringów pudełkowych, które gwarantują brak krzyżowych zanieczyszczeń alergenami i mają to potwierdzone niezapowiedzianymi regularnymi kontrolami.