Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W najbliższym czasie planuję wyjazd do Holandii. Co najmniej parę miesięcy, może dłużej. Wiem, że można tam naprawdę różnie trafić, dlatego proszę o poradę

Zależy mi na tym, aby wśród współmieszkańców i współpracowników było możliwie jak najmniej typowej patologii. Odsiewem będzie na pewno posiadanie zaświadczenia o niekaralności oraz znajomość angielskiego (trudno ocenić, ale powiedzmy że mam średnią, takie coś pomiędzy B1 a B2, matura podstawowa napisana na 98%). Dlatego chciałbym, żeby agencja właśnie tego wymagała. Do tego, żeby nie była polska i/lub nastawiona głównie na Polaków. No i jeszcze zakwaterowanie - byłoby super, gdyby istniała możliwość mieszkania w jednoosobowym pokoju. Najbliższy czas zamierzam poświęcić nie tylko na pracę, ale również na naukę we własnym zakresie, więc to będzie ważnym czynnikiem wpływającym na mój komfort i efektywność.

Także no, w które agencje najlepiej będzie celować, żeby potem nie żałować?

#holandia #emigracja #pracazagranica

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630cc832e1ffb3d8a8a64359
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania Raczej ciężko z tym pokojem, chyba, że chcesz płacić 100euro więcej, to może dogadasz się, że sam będziesz płacił za 2 osoby, ale to zależy ile bd zarabiał, żebyś na zero nie wyszedł. Mów, że znasz angielski i chcesz taką robotę i powinno być OK, ja w sobotę przyjechałem i na miejscu w hotelu jest git, spokój, noe ma awantur patologii, mało kogo widać, bo wszyscy w pokojach siedzą, aż sam