Wpis z mikrobloga

@MaxoFuroPax: ja miałem kiedyś tak że 4 razy na siłkę chodziłem i tylko tym żyłem w sumie plus studia. Najbardziej chyba podobało mi się to czucie pompy i nabicia plus nieraz ktoś patrzył i pytał się czy ćwiczę no i aspekty zdrowotne. Nie bolalo mnie wtedy nic.
@MaxoFuroPax: pamiętam badałem sobie testosteron, też nie biłem, ale lekarka powiedziała mi że mam ponad w górnej normie. Wtedy jakoś mniej się też stresowałem, byłem pewny siebie. No naprawdę warto wrócić. Nie piłem piwa i nie jadłem czipsów. Teraz sam nie dowierzam że tak się zapuściłem. Ale to głównie przez pracę hehe.
@MaxoFuroPax: mnie też w robocie #!$%@? zawsze jak gadają że koks wciągam czy tam coś,.ja wiem że to dla beki itp ale to jest denerwujące jak się ciężko ciśnie zadupca z dietą a tłusty prosiak z korpo ci powie że koksu idzie i co tam dziś szamalem jakiego steryda xD (°°
@bootcamp_java_developer: dawaj op jeszcze dużo przed tobą forma siądzie
@MaxoFuroPax: póki się za dużo nie.klamie z tym to co za problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja od tygodnia dopiero bardzo delikatnie teścia, powoli kiedyś pewnie będę podkręcał plus może wleci coś jeszcze zobaczymy jak będzie z zapałem forma i planami zyciowymi
@MaxoFuroPax: ale fakt teraz mam motywację sporą żeby podciągnąć to do granic i jeść dobrze jak i trenować systematycznie, już wcześniej tak robiłem ale teraz to jeszcze w głowie tak siadło że no warto ( ͡° ͜ʖ ͡°) to też efektu jakieś tam będą