Wpis z mikrobloga

Ta śmieszna ofensywa ruskich botów na twitterze pokazuje jedną rzecz.

Główne narzędzie walki na terenie #rosja czyli dezinformacja w internecie poszła conajmniej tak se. Po sukcesie w propagowaniu ruchów antymaseczkowych i antyszczepionkowych Kreml liczyl na wyzwolenie jeszcze większej nienawiści do #ukraina .

Stanęło na tym że biedny Skalski musi kopac tysiące twittow sam. Bo nawet po pół roku nienawiść do ukraincow jest taka sama jak przed #wojna czyli żadna co pokazał nawet ostatni sondaż.

Wyjątkowo nasz kraj #polska zaskakuje na plus

#neuropa #4konserwy
Kjedne - Ta śmieszna ofensywa ruskich botów na twitterze pokazuje jedną rzecz.

Głó...

źródło: comment_16617572151JBUM4k2W8tddbAC4E03HN.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jegwan Ale co się niby okazało kłamstwem? Sugerujesz, że szczepionka nie działała czy co?

A tak poza tym to jest 29 sierpnia 2022 roku, a nie 2020 i krytyczna sytuacja pandemiczna została już dawno opanowana więc naturalnie ludzie już nie czują potrzeby chodzenia w maseczkach i chyba też nie jest to obowiązkowe więc czemu niby by mieli je zakładać?

I brawo kapitanie oczywisty, maseczki nie chronią przed zakażeniem, wracamy z dyskusją
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: Noszenie maseczek w podmiotach medycznych i aptekach jest obowiązkowe, a szczepionki nie chronią ani osób które je przyjęły, ani innych przed zakażeniem przez osoby zaszczepione. Wychodzisz czasem z domu i rozmawiasz z ludźmi poza wykopem?
  • Odpowiedz
@Jegwan Ale dalej nie rozumiem co masz na myśli z tymi szczepionkami. Czy ja dobrze rozumiem, że Ty myślisz, że to jest jakiś żart i szczepionki to tak o sobie podają, mimo że nic nie dają?

Jeśli masz na ten temat jakąś wiedzę tajemną to dzwoń na Oxford albo pisz do WHO może oni przeoczyli coś na co Ty wpadłeś i jeszcze będziemy mieli noblistę na wykopie
  • Odpowiedz
@Kjedne: z szczepionkami poszlo latwo bo ruchy antyszczepionkowe mialy po swojej stronie twarde dane, ruchy proszczepionkowe miały media, rzady, emocje i kryzys autorytetow. Idealne warunki do dzialania dla rosjan którzy do tej pory zawsze podsycali skrajności aby w atakowanym kraju byl chaos.
Z Ukrainą nie bylo rozdzwieku miedzy faktami a mediami, rzadami i emocjami. Dodatkowo musieli zrezygnować z klasycznego podsycania skrajności(z oczywistych względów). Dodajac do tego nasze wspomnienia z rosją
  • Odpowiedz
@Jegwan I co z tego, że ktoś na tym zarabia? To czyni szczepionki mniej skutecznymi?
I o co chodzi z tym totalitaryzmem? Jak kazali Ci założyć maseczkę w sklepie to literalnie 1984?

Jeśli negujesz skuteczność szepionek to uważam, że masz moralny obowiązek poinformować o tym świat. Pomyśl chwilę, to byłby przełom. Wyobraź sobie te nagłówki: "Polak wstrząsnął światem medycyny- doktorzy z WHO zdruzgotani" albo:" Rektor uniwersytetu Oxfordzkiego podaje się do dymisji-
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz: Ale jesteś mądry, słuchasz bzdur z TV które nie mają pokrycia w rzeczywistości, fiu fiu, zaorales mnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyjdź czasem z domu i porozmawiaj z ludźmi.
  • Odpowiedz
@Jegwan Ja już nie mam pojęcia czy rozmawiam z trollem śmieszkiem czy jak ale proszę Cię wyślij choć jakiś 1(jeden) dowód na poparcie swoich słów na temat szczepionek. Chyba powinno Ci zależeć na przekonaniu mnie?

I z góry mówię, że "wyjdź z domu", "połącz kropki", "zastanów się", "znajomy lekarz", "(((ONI)))" ani "George Soros powiedział" to nie są argumenty
  • Odpowiedz