Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1: co ty gadasz xd kiedys biegałam w #!$%@?, codziennie chodziłam na conajmniej parenascie minut i czułam się zajebiscie
tym bardziej ze chce jak najszybciej wrocic do jakiejs sensownej kondycji
Po 2 minutach półtruchtu zaczęło mnie bolec serce

byłam przed chwila i chce isc drugi raz pozniej


@heidiyo: widze ze kolega ostro cisnie i sie stara, zeby na jakims sorze wyladowac.
Jesli jakikolwiek wysilek powoduje u ciebie tego typu akcje, to moze warto by najpierw sprawdzic co i jak z organizmem, jak bardzo jest zastany, czy nie masz jakich niedoborow, czy x lat nic nierobienia, nie wygenerowalo jakiegos nieprzyjemnego stanu.

Bieganie
@PurpleHaze na silke jde po wypłacie
no ale jak se pobiegam kilkanaście minut jeszcze wieczorem to się stanie cos? przeciez robie odpoczynki
i nie mam problemow z sercem tylko się zasiedziałam ostatnie kilka miesiecy
i nie mam problemow z sercem tylko się zasiedziałam ostatnie kilka miesiecy


@heidiyo: ja nie wiem jakas masz historie aktywnosci, bo dopiero wyzej napisales ze cos tam ciskales. Dla mnie jak cos boli w okolicach serca, to jest raczej sygnal dosc wyrazny zeby sie zastanowic nad swoim postepowaniem.
Ale ja jestem stary i glupi ¯\_(ツ)_/¯

Natomiast 2 treningi biegowe dziennie u amatora, to tak srednio bym powiedzial, ale jak wyzej ja
@PurpleHaze: pozatym jestem różowy pasek i dlatego mowie ze wygladam jak świnia przy 70kg
to jak polecasz biegac? moge codziennie po parenascie minut tak lekko? bo szczerze mowiac bieganie tez mi poprawia nastrój dlatego chciałabym jak najczęściej
@heidiyo rób sobie dzień przerwy, bo tak ciało nieprzyzwyczajone do ruchu prędzej czy później się zbutnuje i pojawia się jakieś problemy z kolanami, a później zniechęcenie. Nie bądź jak ja parę lat temu, podejdź do tego z głową! Powodzenia!
@marmixxxx: no bo nie jestem otyła ale tłuszcz mi się wylewa wszedzie, mam prawie całe ciało w rozstepach i cellulicie, na brzuchu wielkie fałdy
tak zwane skinnyfat ale troche bardziej
jestem w #!$%@? zaniedbana i nie wygladam atrakcyjnie nago
@heidiyo ja bym na Twoim miejscu postawiła na trening siłowy ale to ja bo nie lubię biegania ani innych cardio dupereli.
Mozesz zacząć od 0.5 kg czy nawet małej butelki wody, nawet w domu.
A co do ciała to szczotkowanie na sucho robi robotę