Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde, ale się zdenerwowałem.
Moja 10letnia córka wróciła od koleżanek zapłakana. Pytam: co się stało? Ona nie chce mówić, ale po chwili powiedziała co się stało. Koleżanki się z niej śmiały, bo...


Przyznam, że zatkało mnie. Bogaczem nie jestem, a nawet jakbym był, to nie kupował bym dziecku telefonu za kilka tys, tylko dlatego, że moda czy wyznacznik czegoś. Całkiem niedawno kupiłem córce Xiaomi redmi note 9 pro, bo uznałem, że dobre parametry w tej kwocie.
A teraz takie coś... Dziecko mi szykanują bo nie ma srajfona. 8-|
Próbowałem dziecku wytłumaczyć, że nie liczy się rodzaj telefonu, coś tam zrozumiała, ale nie wiem czy do końca dało się jej to wytłumaczyć, bo to dziecko jeszcze, a dzieci są podatne na modę i manipulacje ze strony rówieśników. Małe dzieci to potrafią być okropne gnoje dla rówieśników.

Nie wiem co robić, olać sprawę, zakazać dziecku odwiedzin koleżanek czy wieczorem isc do rodziców tych koleżanek?.
Moze kulturalnie naświetle sytuację. Ludzie szanowani, na poziomie, zawsze grzeczni i kulturalni, obyci, nigdy nie spotkałem się z ich strony z nietaktem.
#apple #rodzice #dzieci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630b31b0e1ffb3d8a8a62387
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Kurde, ale się zdenerwowałem.
Moja...

źródło: comment_16616891852rX6v67MC3Wa4EIY3Dovgv.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jezus, dzieci potrafią być tak okrutne, gdy ktoś w jakikolwiek sposób odbiega od „normy”… przykro mi, że twoją córkę spotkała taka sytuacja. ale wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem byłoby tu zagadanie do rodziców, jeśli masz taką możliwość. bo jeśli oni nie ustawią jakoś swoich dzieci, to takich sytuacji może być więcej
  • Odpowiedz
Jak to się dzieje, ze ktos w drugim komentarzu wyjaśni i udowodni, ze to bait a ludzie i tak dalej piszą swoje rady xD znając zycie to #!$%@? tutaj komentarzy, może nawet wojenka iOS vs android się rozkręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz