Wpis z mikrobloga

@rak_z_przerzutami
@tarushiba zależy gdzie. Małe miejscowości wynajmiesz dość tanio. Okolice Brukseli i sama Bruksela sporo. Dużo domów i mieszkań jest duża, ja nigdy nie wynajmowałem mieszkania poniżej 120m.
Co do opłat - ja mam dom i placilem 150 euro za gaz i prąd. Teraz to 450 (mam panele, ale też mam domowa piekarnie więc prądu trochę sporo używam). U mnie 300 na miesiąc idzie ma gaz, 150prad. A będzie drożej
@wykopowy_brukselek: @kamaron100: Dzięki za odpowiedź. Ogólnie to będę szukał gdzie w okolicy Beringen, jak chodzi o zarobki to mogę co najwyżej przedstawić faktury bo prowadzę firmę, przejdzie coś takiego? Firma zarejestrowana w Polsce. Teraz mi się szykuje grubsza robota w Belgii to pomyślałem o mieszkaniu bo nie chce mi się już bujać po hotelach. Tam jest jakiś minimalny okres wynajmu? Pracy jest na około rok, a jeszcze muszę brać pod
Co do opłat - ja mam dom i placilem 150 euro za gaz i prąd


@wykopowy_brukselek: Czyli zawsze mieszkałeś w domach powyżej 120m2 i wychodziło wtedy 150 euro za opłaty? Woda to pewnie tak samo groszowe sprawy jak w NL?

Widziałam właśnie, że w Belgii nawet mało jest do wynajęcia czegokolwiek co jest mniejsze niż 70m2. Zwykle od 90m2 w zwyż.
Tylko nigdy nie wiedziałam jak z kwestią tych opłat, bo
@tarushiba to co jest teraz o ostatnie 14 lat to jest kosmos. Zależy jaki jest kontrakt. Woda - u mnie chyba z 250 euro na pół roku? Albo kwartał. Też było dużo mniej kiedyś.
Prąd i gaz płaciłem wcześniej w mieszkaniach po 90, w domu 100-150. Teraz jak pisze 450 a znam ludzi którzy płacą po 600