Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Włosi jedzą malutkie śniadania na słodko - zwykle jest to rogalik, ewentualnie tost z miodem albo dżemem. Jak jedziesz na Sycylię, to może przyfarcisz z jedzeniem lodów na śniadanie (ʘʘ) tam jedzą często brioszkę z lodami - taki śniadaniowy słodki burger. W duży hotelu pewnie będziesz miała do wyboru rowniez słone śniadania, ale nie oczekiwałabym wielkiej jakości od nich - dla Włochów takie "nasze" duże słone
@jmuhha: rogale na słodko często z Nutella bo Włosi czczą fererro ewentualnie suchary z dżemem a w hotelach popisowe śniadanie slone to parówka pokrojona i usmazona nie wiem czy dla Niemców to robią czy to ich szczyt słonego śniadania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: zależy jak trafisz, zwykle jest jak piszą poprzednicy, ale mi się ostatnio w Mediolanie ufarciło normalne pełnoprawne polackie śniadanie i to było piękne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na Sardynii trafiłam bar gdzie również były kanapki

Jak nie masz w hotelu to poszukaj sobie wokół niego coś takiego jak bar cafe albo pasticceria. Tam wypijesz kawę i zjesz rogalika