Wpis z mikrobloga

Wczoraj widziałem, po co są panie naganiaczki w wąchalniach. Scena z wczoraj w S:
-dzień dobry, chciałabym z mężem kupić perfumy męskie, takie dla mojego męża (facet ok 60 lat), raczej delikatne
-dobrze, dobrze, może ten...
- hmm no fajny ale to mocny dosyć... taki.. wyraźny...
- eee no to proszę zobaczyć ten
- hmm no.. taki za delikatny... damski jakby?
-eee no jest też damska wersja tego zapachu, a to jest męski
-hmm nieee, taki za, wie pani, nijaki... to może ten pierwszy, co to jest?
-to jest Versace
-no to to Versace weźmiemy
Kurtyna
I tak się wybiera perfumy, a nie przewala na to kilka wypłat i bycie wciąż nienasyconym :( No i najlepsze w tej scenie jest to, że ten panto... ekhmm facet się słowem nie odezwał xd
#perfumy
  • 15
@RumClapton: jakbyś miał laske, która zarabia od Ciebie 2/3 razy więcej to też miałbyś #!$%@? do gadania. Wziąłbyś to co Ci kupi. Twoja wypłata idzie na rachunki i na dziecko, bo skończyłeś tylko w życiu liceum, albo studnia ale jesteś nieudacznikiem życiowym, bo całe życie mieszkałeś z matką. Zauważ, że do testerowni zazwyczaj wchodzą i kupują kobiety, które mają między nogami #!$%@?. Facet to wejdzie sam zazwyczaj 40/50+ , który zostawił
@RumClapton: A ja się psiknalem właśnie Aramisem vintage i #!$%@? jajca na jakichś normików xD nie zwracam już nawet uwagi na NPC w wąchalniach. No dobra, niedawno usłyszałem że laska sie pytała o Fafika 32 i widziałem ze młoda studenteczka nawet nie wiedziała ze coś takiego było. Mówię tamtej żeby poszła do Missali i powąchała Eight&Bob Original bo jest sporo podobieństwa. I wywiązała sie z tego ciekawa dyskusja, przez chwile czułem
jakbyś miał laske, która zarabia od Ciebie 2/3 razy więcej to też miałbyś #!$%@? do gadania.


@brzydal92: Umawiałem się z laską, która zarabiała najniższą krajowa po licencjacie, niby nic, ale ja byłem wtedy biedo-studenciakiem na magisterce więc przepaść i tak była, ale i tak to ona miała #!$%@? do gadania. Używałem wtedy Cool Watera edt i wszelkie dyskusje z ta laską na temat mojego ubioru, perfum, zegarka, auta itp zbywałem mówiąc,
A ja się psiknalem właśnie Aramisem vintage i #!$%@? jajca na jakichś normików xD


@alvaro1989: Aramis to taki niby koszmarek, ale nie mogłem przestać wąchać ręki - przyciąga i odpycha jak Kouros.

wywiązała sie z tego ciekawa dyskusja, przez chwile czułem sie jakbym nie był w Polsce.


@alvaro1989: Dla takich chwil warto żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Umawiałem się z laską, która zarabiała najniższą krajowa po licencjacie, niby nic, ale ja byłem wtedy biedo-studenciakiem na magisterce więc przepaść i tak była, ale i tak to ona miała #!$%@? do gadania. Używałem wtedy Cool Watera edt i wszelkie dyskusje z ta laską na temat mojego ubioru, perfum, zegarka, auta


@RumClapton:

ale ja byłem wtedy biedo-studenciakiem

na temat mojego ubioru, perfum, zegarka, auta


trochę smutne xD