Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Bolidowa wycieczka do miejsca gdzie był NAJWAŻNIEJSZY SŁUPEK DO OPIERANIA ROWERÓW W POŁUDNIOWEJ Polsce czyli mowa o Lędzinach i powrót objazdem.

Trasa: 80km przez Katowice - Lędziny - Imielin - Mysłowice - Sosnowiec - Katowice.

Trasa spoko, ogólnie najpierw lasem na Giszowcu i Murckach potem wjazd na Lędziny omijając Zamoście i Hamelę. W lesie trafiłem na aktualne info o wycince ale na szczęście sprzętu nie było więc przejazd był.

Następnie wspinaczka na wzgórze Klimont i zjazd zahaczając o te sławne miejsce po słupku. Potem kieruje się na Górki, Wioski i Imielin. Tu natrafiam na śladowe aczkolwiek sensowne ilości infrastruktury rowerowej.

Z Imielina na Dziećkowice i potem Kosztowy a następnie na park Promenada.

Mostem niepodległości do Sosnowca gdzie to szybko przelatuje by znaleźć się na Stawkach a potem w parku tysiąclecia. No i od strony oczyszczalni wjeżdżam do Katowic.

Pogodowo było znośnie choć najpierw było gorąco a potem zeszła temperatura. Tylko w Mysłowicach gdzieś ciemne chmury postraszyły i coś tam nawet pokropiło ale bez szaleństw.

Jedynie co mnie wkurzyło to w że w jednym miejscu bym prawie psa przejechał bo babka zamiast z nim iść na smyczy to był luzem i na widok roweru podleciał prosto pod koło z części chodnika na cześć rowerową do mnie i zaczął drżeć mordę na mnie.

#slask #zaglebie #ledziny #katowice #sosnowiec #rower
sylwke3100 - Bolidowa wycieczka do miejsca gdzie był NAJWAŻNIEJSZY SŁUPEK DO OPIERANI...

źródło: comment_1661627041KSdyPJ4DapDbhvzCSldJdU.jpg

Pobierz
  • 8