Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#teoriawielkiegopodrywu #bigbangtheory #thebigbangtheory #tbbt #seriale #zwiazki #logikarozowychpaskow

tldr; Pokłóciłem się z dziewczyną o serial Teoria wielkiego podrywu.

UWAGA WPIS ZAWIERA SPOJLERY!!!

Jak wyżej, oglądaliśmy z różową serial Teoria wielkiego podrywu i doszło do sprzeczki. Właściwie to nie raz, w toku wspólnego oglądania tego tasiemca kilkukrotnie mieliśmy wymianę zdań.
O co poszło?
1. Motyw, że Howard poznaje Bernadette. Chłop ma wątpliwości, czy się z nią związać, bo wolałby hot laskę, a ona to taka szara myszka okularnica. Ostatecznie są razem, zaręczają się, biorą ślub i mają dzieci. Różowa skomentowała kiedyś, że słabe mieli początki związku i Wolowitz związał się z nią po chłodnej kalkulacji, że na lepszą go nie stać. Ja stwierdziłem, że takie jest życie i nie zawsze najlepszą kandydatką do związku jest ta, która najbardziej nam się podoba wizualnie. Wydawałoby się, że każdy przyjmie taki rozsądny argument, ale nie moja różowa. Ona powiedziała, że mam bardzo słabe podejście, a w ogóle jak mogę pochwalać postawę Howarda, który sam nie jest przystojniakiem, a chce szprychę. Po tym była dla mnie chłodna przez parę godzin.
2. Motyw, że Penny ścina włosy. Powiedziałem wtedy, że nie oglądam dalej, bo źle mi się na nią patrzy i strasznie się oszpeciła fryzurą na chłopaka. Różowa foch, bo jak mogę oglądać serial ze względu na ładną aktorkę, liczy się fabuła bla, bla, bla. Ostatecznie oglądałem cały serial (trochę ze względu na różową, żeby się nie boczyła), ale te sezony z krótkimi włosami są słabe, kto oglądał, ten wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy wy też spieracie się o takie pierdoły?
3.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630a363ee1ffb3d8a8a6115e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4