Wpis z mikrobloga

@rav3k: różni ludzie tam jeżdżą i jeździli, pewnie znasz ich osobiście świadcząc o tym że są kryształowi. Ja oglądam profesjonalne MMA jak i dla rozrywki Fame i nie mam bólu dupy o to że ktoś ogląda cokolwiek innego ale wasz żal i ścisk dupska jest wart waszego triggerowania
@timeofthe: A gdzie ja napisałem że są kryształowi? ( ͡º ͜ʖ͡º) Żeby być kierowcą F1 musisz mieć mega formę fizyczną i psychiczną a o umiejętnościach nie wspomnę, tak jak w profesjonalnym MMA - jak najbardziej, tam rywalizują sportowcy i to rozumiem... Ale oglądać (i OLABOGA za to płacić) patusów którzy chyba nawet nie udają sportowców bo to co oni odjaniepawlają to jakiś dramat, to już jakiś
@rav3k: część to patusy ale większość trenuje solidnie i są przypadki że profesjonaliści przegrywają z celebrytami nawet za granicą jak choćby Jake Paul. Ludzie płacą za różne rozrywki i nie musisz tego rozumieć bo każdego bawi co innego.
@timeofthe: Skoro twierdzisz że ludzie płacą za różne rozrywki i nie muszę tego rozumieć bo każdego bawi co innego to przypomnę Ci Twój wpis "Oho, juz sie zesrali że gorace puste bo patogala była. Ta sama 'elita' za kilka godzin - "dawaj Verstappen brum brum jedzimy w kółko hehe hamiltoniarz oponiarz jedzie bez dwoch kół jazda z czokolatino heheh grande stategia male iks duze dy"" (σ ͜ʖ
@timeofthe: Idź sobie na gokarty, pojeździj po torze kartingowym 10 minut. Jak cię będą wyciągać z gokarta, bo sam nie dasz rady wyjść, to zmienisz pogląd na wysiłek fizyczny w motorsporcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@timeofthe: Jaki pogląd? Ja nigdy nie powiedziałem, że mma czy jakiekolwiek sporty walki nie wymagają fizycznego wysiłku. Wręcz przeciwnie, uważam, że trzeba mieć do tego niesamowitą kondycję.