Wpis z mikrobloga

@timeofthe: Ja jebe... mam 30 lat i jestem dzieckiem, miło mi :) Po tym co piszesz widać jakie masz pojęcie na temat tego sportu... Nie będę z tobą dyskutował bo to bez sensu misiu kolorowy ;)
@timeofthe: Przeczytałeś ten artykuł chociaż? :D Wiesz który z tych kierowców aktualnie jeździ w stawce? :D Właśnie udowodniłeś że jesteś dzbanem i totalnie nie masz pojęcia o czym piszesz :D
@timeofthe: Tylko że całe to FAME MMA to nie są sportowcy tylko w większości ludzie brani z przypadku bo są pato i ludzie śmieją się oglądając tych idiotów, np. Murański: Jacek Murański to polski aktor, który gra w takich serialach, jak Pierwsza Miłość czy Lombard. Życie pod zastaw - jako że znajomy gra policjanta w Lombardzie to nie raz sobie obejrzę odcinek, jak widziałem tego Murańskiego tam to nawet w tym
@timeofthe: Zresztą... taki sam hype był na aktorkę Aleksandrę Adamską która zagrała Pati w "Skazana". W serialu typowa patolówa i przez to zyskała dużo na popularności bo pato dla większości ludzi jest śmieszne. Ludzie oglądając patusów typu rafonix itp czują się lepiej, łechtają swoje ego bo uważają że nie upadli jeszcze tak nisko, ale wspierać ich to już stanowcza przesada... A porównywanie ich do kierowców F1 to już jakieś totalne odklejenie