Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie nieziemsko te reklamy na Eleven. Płacę za telewizję i jeszcze reklamy oglądam w trakcie transmisji #!$%@? mać. Jednocześnie nie wyobrażam sobie przyszłego sezonu i Viaplay... Prawie 3x większa kasa za 3x mniejszą jakość.
Nie oglądam na F1TV bo nienawidzę tego komentatora, który zawsze drze mordę (to chyba ten sam komentuje, co na shotach F1 na kanale na YT?).
Jak żyć...
#f1
  • 9
@m1chaal: No jeśli już koniecznie muszą być te reklamy, to tolerowałbym nawet to co kiedyś na Polsacie było, że podzielili ekran na kilka reklam. No ale za Polsat się nie płaciło dodatkowej kasy...
@delpierro: No ale ja chcę z komentarzem... Ale nie takim, że ktoś wydziera mordę. Taki komentarz jak prezentuje Pan Redaktor jest moim zdaniem idealny. Dużo ciekawostek, bez wrzasków i jęków, bo ktoś kogoś wyprzedził.
@Dupcyfer: Czy któryś z komentarzy jest normalny, bez wydzierania się? Jednym z powodów, dla których oglądam wyciszone skróty wyścigów, najlepszych akcji itd. z każdego wyścigu na YT, to ten #!$%@?ęty komentator.