Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wybredny_Marian: i na drugi dzień odrosty na klacie czy dupie xD podziękuję xD jednak wolę moja kochana kobietę beż odrostów a z czasowymi kłótniami xD
  • Odpowiedz
@FueGo: ech, uwielbiam te wyobrażenia heteryków na temat związków homo, że to tacy kumple hehe piwerko majsterkowanie pogaduszki, tylko że się dodatkowo ruchają xDD to jest poziom nieświadomości level master
  • Odpowiedz
@cutecatboy: nieliczne związki tak wyglądają. Oni nie wiedzą, że w praktycznie każdym związku zdarza się epizod bab i jeden z chłopów w końcu zaczyna robić dramę o wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cutecatboy: I mi z tym dobrze, nie potrzebuje zeby mnie pedały uświadamiały w tym co oni tam sobie robia, chcą to robią, ale bezemnie. Żyją swoim życiem, ja swoim, ja mam takie o nich wyobrażenie oni o innych związkach swoje. Także uważam że geje to dwa dobre ziomki co lubią sobie czasami meskiego #!$%@? w dupe wsadzic
  • Odpowiedz
@FueGo: To źle uważasz i to bardzo źle xD a potem z takiego głupiego uporu i romantycznej nieświadomości rodzą się różne zaskoczenia, uprzedzenia i patologie. Na cholerę sobie tworzyć jakieś niemajace oparcia w rzeczywistości wyobrażenia, skoro można po prostu zrozumieć, że związki homo miewają dokładnie takie same problemy, wzloty i upadki jak związki hetero.

Ale rozumiem, że na wykopie ostatnio panuje trend chłopskiego rozumu i wypierania rzeczywistości, więc w sumie twoje
  • Odpowiedz
@cutecatboy: dosłownie to xD Żaden mój związek tak nie wyglądał, jak wyobrażają to hetero faceci. Nie bez powodu mało, która para gejów na dłuższy staż dłuższy niż rok. Mówię to jako ta toksyczna strona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz