Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mamy prawie 2023 a ludzie wciąż szukają miłości na tinderze. Pochodzę z małego miasta ale przeprowadziłem się na studia do dużego i zasada wszędzie jest podobna - każdy ma kogoś z grona swoich znajomych. Nie słyszałem nigdy od nikogo żeby poznali się na #tinder. Owszem każdy gdzieś tam próbował swoich sił ale nigdy nic z tego nie wyszło ostatecznie albo ktoś szybko zrezygnował bo pisali sami spermiarze albo za duży spam wiadomości albo po prostu nie podobała im się taka forma poznawania.
Dziwicie się czemu laski po rozstaniu potrafią w tydzień znaleźć sobie kogoś nowego? Nie, nie wchodzą na tindera gdzie mają mnóstwo adoratorów. Te laski biorą kogoś ze swojego grona/otoczenia. Kogoś z kim mają jakąś więź, kto jest sprawdzony, kogo znają z podwórka, ze szkoły, jeździli razem pod namioty, chodzili na koncerty, byli zawsze obok ale jako zwykli znajomi. Tinder to taka apka z żywymi memami, można porobić sobie beke z psiapsi z przystojniaków którzy próbują swoich sił i podpuszczać ich dla screenów albo wiesz że masz nudny tydzień w robocie i przeglądasz sobie 1234325324 gości siedząc na kiblu.
Wiecie kiedy kobiety wchodzą na tindera? Kiedy są po 7 letnim związku z pierwszym i jedynym chłopakiem i teraz się rozpadło i szukają jakiejś rewolucji w swoim życiu bo na niczym już im nie zależy. Wtedy wchodzą i szukają tylko najlepszej opcji, mają ten epizod w życiu i wracają z powrotem do swojego życia. Oczywiście masz jakieś matematyczne szanse, że znajdziesz tam zabłąkaną owieczkę która w 100% ci odpowiada tylko wiesz że na nią czeka cały legion/hord/pułk/batalion gości?

#podrywajzwykopem #takaprawda #przemyslenia #zwiazki #relacje #seks #blackpill #przegryw #tfwnogf

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630883b3d9831df4c004a591
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mamy prawie 2023 a ludzie wciąż szu...

źródło: comment_1661514935qHmJPbPL8J8H8lMNvNiQzA.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czyli w głowie opa, kobieta jak chce faceta to szuka wśród znajomych drugiego najlepszego którego znała lata ale nie na tyle dobrego żeby go wybrać za 1szym razem. No, ciekawa opinia. Na pewno przy ścianie sie obdzwania każdego kogo sie zna, wiec coś w tym może być.
  • Odpowiedz
yolo: My się z partnerką spotkaliśmy 7 lat temu na OkCupid.

Portal był wtedy spoko: mało ludzi z Polski i interfejs po angielsku trochę zawężał kto się tam z naszego kraju zapuści: znający angielski, kosmopolici lubiący podróże i mieszkanie w innych krajach. Nawet nie patrzyłem na Polki konkretnie a całą Europę i z moją dziewczyną pisałem po angielsku jak siedziała we Francji. Dopiero potem wyszło, że jest Polką, we Francji w
  • Odpowiedz
anonimowyoberwator: Ponad 2 lata na emigracji. Jedna krótka przygoda, gdy w ogole nie szukalem nowych znajomosci. Jak poznalem? ?przez wspolnego znajomego, ktory zaproponowal abysm ot tak sie jakos zgadali i spotkali. Cudzoziemka z kraju dużo większego niż Polska.

Doswiadczenia z neta? raz dawno na jednym czacie, teraz juz nie udaloby sie to
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz