Wpis z mikrobloga

@aquapure: handlarzowi zalezy na jak najtanszym zakupie samochodu i jak najwiekszym zarobku, czyli kupuje ulepy i szroty, albo ma jakiegos mechanika ktory mu sklada i naprawia te pojazdy, ktore w niemczech powinny byc zezlomowane.
Umyje silnik, odpicuje zeby wygladal na zadbany, a pozniej wyjedziesz, zrobisz z 500 kilometrow i silnik do wymiany.
Zdecydowanie lepiej szukac samochodow od pierwszego czy drugiego wlasciciela, ktory ma tez wszelka dokumentacje.
  • Odpowiedz
@aquapure: teoretycznie lepiej od osoby prywatnej, bo użytkowała to auto przez jakiś czas i ma przynajmniej częściowo udokumentowaną historię itd. Ale reguły nie ma. Bo nie brak januszy którzy nie serwisują auta, dopóki coś się całkiem nie rozpadnie. Albo kupują auto na kilka miesięcy, nim trzeba będzie przy nim cokolwiek zrobić, jak zbliża się serwis to zmieniają na kolejne. A istnieją handlarze specjalizujący się w wyszukiwaniu sprawdzonych aut, np. odkupujących auta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lardor: a gdzie znalezc osobe prywatna? Na tym otomoto to tak srednio mi idzide. Sa jakies strony dla starszych panow, ktorzy chca sprzedac samochod?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aquapure: grupy na Facebook rok temu kupiłem model auta który mnie intersowal od prywatnego właściciela i jestem zadowolony bo mówił wprost co robił a co trzeba zrobić.
  • Odpowiedz
@aquapure: Szukać i lepiej od prywatnej, ale sprawdzać trzeba jak każde inne. Wszędzie możesz naciąć się na minę. Czy to handlarz czy to prywatna czy salon. Nie ma reguły.
  • Odpowiedz