Wpis z mikrobloga

@Citabax20:
Miałeś jakiś uraz niedawno? Podwyższone limfocyty niekoniecznie świadczą o infekcji kiedy liczba wszystkich białych krwinek jest w normie. Może być też spowodowana odwodnieniem podczas badania (na co mógłby wskazywać wysoki poziom erytrocytów).
  • Odpowiedz
  • 0
@smk666: Brak urazów :/ Lekarz szuka czegoś u mnie bo od paru miesięcy bóle stawów i mięśni. Ale po odwiedzeniu miliona specjalistów każdy wszystko wyklucza. Wczoraj powtórzona morfologia no i wyszły te podwyższone limfocyty. Ale czy powiniennem się tym przejmować, skoro poziom limfocytów „wyżej” w zwykłej morfologi jest w normie ?
  • Odpowiedz
Lekarz szuka czegoś u mnie bo od paru miesięcy bóle stawów i mięśni.

@Citabax20:
No to jak lekarz nie może nic znaleźć to co wykop ma pomóc poza ogólnikami. ¯\_(ツ)_/¯

Też mam problem z takimi bólami mięśniowo-stawowymi + do tego zmęczenie które nie przechodzą po kilku miesiącach od zmiany diety i trybu życia na bardziej aktywny. Lekarze rozkładają ręce, wmawiają mi, że wymyślam sobie problem. Zrobiłem prywatnie kilkadziesiąt badań (morfologia, elektrolity,
  • Odpowiedz
  • 1
@smk666: Zrób sobie ANA, może to coś autoimmunologicznego. Mi wyszło niby podwyższone, lekarz reumatolog mówi żeby olać bo nie mam żadnych przeciwciał wskazujących na jakieś tocznie czy reumatoidalne zapalenia stawów. Ale jednak w głowie siedzi, ze cis może z tego wyjść zaraz.
  • Odpowiedz