Wpis z mikrobloga

Naprawdę nie jeździłem pociągami dużo, w zasadzie więcej razy leciałem samolotem. Jako że muszę popracować w trasie, to pomyślałem "dopłacę do 1 klasy, to na pewno będę miał gniazdko z prądem". Taki #!$%@?, nie ma nawet klimatyzacji xD. W Polsce jak w lesie, naprawdę XD
#zalesie #pkp #gownowpis
  • 20
@Jasiu780: to z własnej ignorancji tak się załatwiłeś. W intercity masz 4 kategorię pociągów TLK 1 i 2 klasa bez gniazdek i klimatyzacji, IC, EIC,EIP z gniazdkami i klimatyzacją w obydwu klasach. Gdyby miała być, to co innego. Ale na 99% wygląda na TLK ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jasiu780: Daj zdjęcie z przedziału lub tabloczki znamionowej, bo nie chce mi się wierzyć że wystawili starego 112A XD. To zwykle jeździ jako zdeklasowany wagon dodatek na TLK lub IC z zablokowaną rezerwacją miejsc
@Jasiu780: Wygląda jak 145A albo pochodne, więc klima powinna być. Ale jak nie ma to współczuję. Dziwne, że to jako 1 klasa IC puścili, bo to powinno jako TLK jeździć, ale może jakieś braki taborowe xD
@Jasiu780: znajdz i zapisz sobie nr pociagu, relacje i godzine trasy. Napisz mailowo reklamacje. Ja kiedys #!$%@? sie na konduktorke jak w nocy dojezdzajac do stacji w obcym dla mnie miescie, pociag zatrzymal sie, jakis pasazer otworzyl drzwi a konduktorka do niego z morda ze co pan wyprawia przeciez nie jestesmy na stacji. Wiec odpowiedzialem jej, ze jakim cudem gosc dal rade otworzyc drzwi skoro maszynista zatrzymal sie z jakiegos #!$%@?
@Prusti: już złożyłem przez ich stronę. Jak sobą teraz myślę to taniej by było mi samochodem, bo mam na LPG. Ale no tak jak mówiłem, miałem pracować :). Najbardziej mnie #!$%@? to, że dosłownie w każdym wagonie 2 klasy jest klima i gniazdka XD
@Jasiu780: Też brałem często pierwszą klasę w IC i stwierdzam że wyszedłem na tym gorzej. Moim zdaniem najlepiej brać klasę drugą wagon bezprzedziałowy. Zawsze były gniazdka i klima. Jak miałem nowy wagon w 1 klasie w IC to było na tyle fajnie że mogłem sam ustawić temperaturę w przedziale.