Wpis z mikrobloga

Kiedy byłem młody oglądałem serial Lost Zagubieni. Podobały mi się te wszystkie zawiłości fabularne, świetni bohaterowie oraz flashbacki z ich przeszłości, które pozwalały nam trochę bardziej zrozumieć ich historie. I mimo ze można mieć do serialu wiele uwag to ogólnie bardzo mi się podobał. Czekałem każdego dnia na nowy odcinek aż w końcu serial się skończył i pomyślałem sobie wtedy ze już nigdy nie powstanie nowy serial który dorówna mu chociaż trochę. Byłem mocno przybity.

Lata mijają, kilka fajnych seriali pojawiło się w tym czasie ale żaden z nich nie pretendował do miała wybitnego. Aż ktoś polecił mi 1 sezon Breaking Bad i wsiąkłem. Niedawno skończyłem Better Call Saul i mógłbym śmiało stwierdzić że jestem w tym samym położeniu co wtedy gdy skończyłem oglądać Lost. Mam nadzieje że w świecie seriali coś mnie jeszcze tak zaskoczy, ale boje się że już nie.
#breakingbad #bettercallsaul #lost #zagubieni #seriale
Pobierz eskejper - Kiedy byłem młody oglądałem serial Lost Zagubieni. Podobały mi się te wszy...
źródło: comment_1661457060gg0atjFJ2WGEelg5nmyF8Z.jpg
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eskejper: Myślałem tak samo po BB i BCS. Dopóki nie obejrzałem Severance. Ma potencjał na coś lepszego. Pierwszy sezon mnie kupił i jest niesamowity. Zwłaszcza polecam jak lubisz Lost bo to też serial sci fi z tajemnicą
@Ziombello: @eskejper: Severence jest świetne, ale... dla mnie wróży tasiemca. BB i BCS były zawsze o tyle dobre że nigdy nie uciekały się do prymitywnych sztuczek żeby zatrzymać widza, widz zostawał sam, bo wsiąknął w postacie czy fabułę.
@eskejper: najgorsze jest coś innego - że nie oglądasz 100 serialow miesięcznie żeby mieć rozeznanie - ale że oglądasz z polecenia.
I tak ja mogę Ci polecić TheBoys, Charnobyl, Dark, Black mirror - tylko że możesz lubić coś bo inni mówią że lubią.
Ja sam to w sumie wciągnąłem swego czasu BreakingBad w kilka dni ale nie wiem czy go tak lubię. Lost w gimbazie tak samo oglądałem, czytałem fora, teorie,
@Ziombello: dzieki, obejrze sobie :)
@Mega_Smieszek: nie ogladalem, zapisane do obejrzenia
@UkrywamSie: j/w sprawdze te Severance, trailer i opis wyglada ciekawie
@r5678: From mi sie gdzies juz przez oczy przewinelo. Nawet gra tam aktor z Losta. Dodane do listy.
@Caleb88: Ogladalem The Wire, ale jakos nie wsiaklem w historie. Ciezko mi sie utozsamic z postaciami, sa dla mnie dosyc plytcy. Jestem na pierwszym sezonie, moze musi sie
@eskejper: zepsuło CI to pogląd na serial xD Odczekaj trochę i totalnie zapomnisz o czym były te odcinki. Jest to jeden z najlepszych seriali gangsterskich ever