Wpis z mikrobloga

@xionze:
Niech nadawca zgłasza reklamację, bo coś jest nie tak. Przesyłka powinna być na drugi dzień, a maksymalnie w ciągu trzech dni (po przekroczeniu trzech dni należy się odszkodowanie). Może etykieta adresowa się odkleiła czy coś?
@pcela: jakakolwiek by nie była przyczyna to nie chciałbym sytuacji że oni mi oddadzą 26,50 a gazetki nie dostane bo okaże sie że już więcej nie ma. Wtedy sie #!$%@?, mocno.
@xionze:
Na Allegro nadal jest w sprzedaży, tylko za 29,90 zł, tak więc mają zapas w razie czego.

ps. Ile dni minęło od daty przy statusie "Nadanie"?
@xionze: Moja nadana przedwczoraj, ale dopiero koło osiemnastej, a pół godziny temu był kurier. Opakowanie jest dość kiepskie i nie zdziwiłbym się, gdyby gdzieś się rozwaliło w transporcie, WER Warszawa ma ogromny przemiał i dość mało miejsca. Lepiej by to w kopertę kurierską wsadzili a nie papierową.

Co ciekawe, w skrzynce znalazłem też drugi egzemplarz (jeden kupiłem ja a jeden różowa), nadany 23.09 jako zwykły list, ale w sumie nie wiem
Pobierz piker - @xionze: Moja nadana przedwczoraj, ale dopiero koło osiemnastej, a pół godzin...
źródło: comment_1661508834MRUKPvMbqCpuXCrLEygzOJ.jpg
nadany 23.09 jako zwykły list, ale w sumie nie wiem kiedy tam trafił


@piker: Rzeczywistość szybko przyniosła mi odpowiedź - listonosz był przed chwlą, przesyłka leżała w skrzynce od wczoraj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)