Wpis z mikrobloga

Mirki z tagu #medycyna chciałem się #zalesie albo poskarżyć na siebie sam nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od kilku lat miewam bóle głowy. Do tego dochodzą drętwienia obydwu rąk i nóg, czasami pojedyńczo, czasami wszystkie na raz róźnie. Miewam problemy z pamięcią w sensie że jak ktoś się mnie zapyta gdzie byłem wczoraj czy przedwczoraj na budowie to zastanawiam się 5 minut i nie wiem albo z trudem sobie przypominam. Ciśnienie mirerzyłem jest oki, cukier i reszta badań krwi w sumie też. Od 2 tygodni miewam takie bóle jakby mnie ktoś młotkiem w głowę walił i 3 tabsy ibuprofenu (3x400mg) nie pomagają, kiedyś na małe bóle wystarczały. Dzisiaj w końcu zebrałem się do lekarza w #niemcy . Opowiedziałęm mu moje dolegliwości oraz że mój tata chorował na raka mózgu. Wypisał mi 4 skierowania włącznie z rezonansem magnetycznym głowy. Jutro mam u niego krew i mocz. Dodatkowo oprócz owego rezonansu mam róznież skierowanie do neurologa, okulisty i laryngologa. Trochę się boję. Kilka lat temu u mojej mamy siostry zdiagnozowali raka mózgu. Moja siostra ma tętniaka mózgu, tata zmarł na raka mózgu. Mam nadzieję że u mnie tego nie wykryją i będzie to jakaś pierdoła ale się boję. Jak moja kobieta mi mówiła wcześniej żebym poszedł do lekarza to obracałem w żart że złego licho nie bierze, że wezmę tabsa i będzie lepiej, że już nie boli a bolało. Pożyjemy zobaczymy. To tyle.
  • 4
@Prezydent_Polski jesteś jedyną osobą która mi odpisała to pozwoliłem sobie również napisać ( ͡º ͜ʖ͡º) Wiem że jakbym był #rozowypasek to bym miał milion wiadomości ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dzisiaj po godzinie 8 byłem oddać krew i mocz do analizy. 4 fiolki krwi Panie pobrały. Pierwszy raz w życiu wkłucie mnie nie bolało. Albo dorosłem do tego (38lvl) albo coś faktycznie jest nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saperq: No i dobrze że napisałeś. Co do igieł to też ich przez większość życia nie lubiłem ale ostatnio przestało to robić już takie wrażenie, więc może i u Ciebie to tylko oznaka starzenia ¯\_(ツ)_/¯. Wiem co mówię, 37lvl here. Choć mnie nigdy nie bolało, ja się po prostu zawsze bałem że będzie. Słuchaj mam nadzieję że się okaże że wszystko jest git, ale jeśli Cię głowa będzie bolała dłużej -