Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Jestem fanatykiem sera i od kilku tygodni odkryłem, że jestem od niego uzależniony. Złapałem się niedawno na tym, że praktycznie codziennie jem ze 300-500g różnych serów i jak sobie planuję co bym zjadł, to najczęściej wjeżdża mi taka prawie narkotyczna chcica na ser xD

Złapałem się na tym, że moje menu obiadowe od jakiegoś czasu to smazeny syr, pizza z podwójnym serem, sałatka z podwójną fetą, mozzarella z pomidorami czy tosty z szynką napchane serem. Do jajecznicy dodaję ser, na schabowego i placki ziemniaczane kładę parę plastrów sera. I wydaje mi się, że nie mógłbym tak po prostu przestać, bo jak parę dni nie jem sera to jestem #!$%@? i mam giga głód na coś z serem.

Myślałem, że kazeina to mit, ale inaczej tego nie potrafię wyjaśnić xD

Ma ktoś coś podobnego?

#jedzenie #jedzzwykopem #ser #uzaleznienie
CzlowiekMagnetowid - Jestem fanatykiem sera i od kilku tygodni odkryłem, że jestem od...

źródło: comment_166144245309RNWpP0HooWoCdEp8zgJD.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@CzlowiekMagnetowid: Daj znać ile będziesz ważył za jakiś czas XD ja tez kocham ser, mogłabym go jesc w każdej postaci, ale po pierwsze wywala mi diody na ryju, a po 2 pewnie jakbym go jadła tyle, ile bym chciała, to bym skończyła jako wieloryb
  • Odpowiedz
@CzlowiekMagnetowid: No... ja bazę na ser mam od dziecka. To zdziwko matki że ser zniknął, bezcenne. W końcu zaczęła mnie ścigać że wyjadam ser który jest dla wszystkich. Wolę nie smażony i nie ciepły.
Ulubione: bundz słony, bryndza, ser żółty słodki z dziurami, gołka, parmezan, burrata, pasty serowe sobie robię, pleśniowe, topione śmietankowe jem ale nie zbyt intensywne.
Kanapka z serem rano jest obowiązkowa, staram się go jednak ograniczać.

  • Odpowiedz