Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki!
W związku z pogarszającą się sytuacją budżetową naszego pięknego kraju, wymyśliłem "nowy" podatek dzięki któremu:

1. Zwiękdzymy PKB.
2. Wpływy do budżetu.
3. Uratujemy system emrytalny.

Zapytacie pewnie ale jak to ta tak?! A no tak. Proponuje wprowadzenie podatku od aborcji, ja wiem gwałty srałty ale umówmy się, nie każda skrobanka jest z gwałtu. Tak samo jak nie każdy fotoradar ma sens. Po prostu w ramach równouprawnienia kobiety muszą się liczyć z dodatkowymi kosztami ew. regresem mogą próbować dochodzić kosztów skrobanki od gwałciciela. Myślicie sobie ale nie ma tyle skrobanek co by to sfinansować, a no nie ma i tu pełna zgoda. Dlatego proponuje również wprowadzenie podatku bykowego/krowiego dla każdej osoby poniżej 23 r.ż. która nie jest rodzicem. Nasze piękne Państwo ma tak rozbudowany system socjalny oraz wsparcia rodziców że naprawdę trzeba być egoistą, aby nie mieć bombelków. Osobiście uważam że bezdzietne lambadziary oraz lambadziarze, to wrzód na zdrowym ciele społcznym, stanowią oni wyłącznie koszt oraz obciążenie w dłuższej perspektywie dla młodych pokoleń. Zapraszam do ankiety oraz dyskusji.

#gospodarka #nieruchomosci #finanse #podatki

Ten pomysł jest:

  • Świetny 65.2% (15)
  • Bardzo dobry 34.8% (8)

Oddanych głosów: 23

  • 3