Wpis z mikrobloga

Przeglądając portale randkowe, media społecznościowe i wszystko inne gdzie możliwe jest napotkanie tematyki rynku matrymonialnego okiem kobiet, dochodzę do wniosku iż, problemem współczesnych bab jest nieznajomość matematyki.

Księżne wymagają:

- wysokiego typa 180-185 cm wzwyż, powiedzmy że te wymagania spełnia 40% mężczyzn

- dobrych zarobków, dajmy na to 6k cebulionów na rękę i więcej, powiedzmy że tyle zarabia 30% (choć pewnie mniej)

- mordy 6+/10, dajmy z 40% nawet

- w odpowiednim wieku, powiedzmy że 25 latka rozważyłaby związek z typem max. do 35 roku życia, powiedzmy, że 20%

- dodajmy do tego jeszcze, że typ musi być singlem, powiedzmy jest ich 20%

- i reszta innych pierdół, których tu nie uwzględniam dla ułatwienia

POLICZMY TO RAZEM:

_0.4 * 0.3 * 0.4 * 0.2 * 0.2 = 0.00192

W polsce żyje - według wujka google - 37950000 mieszkańców, z czego 48.3% to mężczyźni, zatem:

37950000 × 0,483 = 18 329 850 mężczyzn

18 329 850 * 0.00192 = 35 193_

35 193 facetów w polsce - a w rzeczywistości na pewno jeszcze mniej - spełnia wymagania większości kobiet, czyli MILIONÓW kobiet.

Baba z takimi wymaganiami ma nieco poniżej 2 PROMILI szansy na spotkanie swojego wymarzonego "księcia", a ja najprawdopodobniej i tak zawyżyłem niektóre statystki, plus, nie uwzględniłem innych rzeczy takich jak odsetka homoseksualistów wśród mężczyzn, mężczyzn aseksualnych, mężczyzn w dobrej formie fizycznej itp.
Zatem ostatecznie, ta wartość nie wyniesie nawet promila, i teraz pytanie do różowych.

Skoro większość z was pragnie tego niewielkiego ułamka populacji mężczyzn, co zatem czyni was na tyle wyjątkowymi, że to akurat CIEBIE powinien wybrać typ, który lasek takich jak wy ma tabuny, koleś otwiera lodówkę i się same #!$%@? wysypują z zamrażarki xDD

Pewnie nic odkrywczego nie napisałem, ale liczby chyba dobitniej przemawiają niż argumenty typu "skończysz sama z kotem". Zapraszam do dyskusji.

#rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #redpill
  • 13
@Sierzant_Stuleja a teraz główne wymagania (nie mówię o preferencjach) wobec kobiet

Żeby była wierna
Żeby kochała
Żeby nie zdradzała
Żeby była taka... Easy going i nie robiła problemów z dupy

I kobiety które to spełniają to wyłącznie te które złapały ten promil facetów i srają po nogach żeby ich nie stracić gdy oni mają często #!$%@? bo znają swoją wartość i to jakie zainteresowanie wzbudzają

Lub

Stanowią jakieś mityczne stworzenia niczym jednorożce
@Sierzant_Stuleja: dodaj do tego jeszcze wymaganie, żeby taki facet chciał stalego zwiazku a nie bzikania i wtedy szansa na znalezienia takiego ktory spelnia wymagania spada do 0.
Serio, patrząc po koleżankach to one w większości spotykają się z typowymi betami, z ziemniaczaną twarzą, co gorsza - są z nimi po ślubie ¯\_(ツ)_/¯
Czasem obserwuję sobie ludzi na mieście i tak, owszem jest wiele kobiet zaniedbanych, ale drugie tyle jest ladnych, zrobionych,
@Sierzant_Stuleja: https://igotstandardsbro.com/ polecam Female Delusion Calculator ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na podstawie populacji US, ale jest piękne zwłąszcza ból dupy kobiet na czystą statystykę. Np. ustaw wiek 20-40 lat, wzrost 6ft i cała reszta wyzerowana (czyli może być gruby, czarny i bezrobotny). Wynik 17.6% prawdopodobieństwa, ze spotkany facet w tym przedziale wiekowym bedzie spełniał babskie kryteria. Tzn. kryterium bo tutaj tylko był wzrost.

Parę minut temu był
@Kanarynka: a ja widzę odwrotną sytuację. W sensie dużo więcej widzę atrakcyjnych facetów niż kobiet. Wydaje mi się, że oceniam obiektywnie pomimo tego, że jestem hetero, bo kiedyś zaciekawiła mnie ta tematyka i obejrzałem kilka filmików jak oceniać twarz geometrycznie. Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę to, że dużo dziewczyn ratuje makijaż. Koniec końców będą musiały się pokazać partnerowi bez makijażu i będzie wielkie zdziwienie. Z moich byłych partnerek większość na szczęście
@Kanarynka:

że jest nadwyżka ladnych kobiet nad facetow


Zapominasz chyba, że makijaż daje kobiecie 2 punkty atrakcyjności dodatkowo - nierzadko nawet i więcej - mężczyźni z kolei makijażu nie noszą, to po pierwsze, po drugie zauważyłem, że różowe mają tendencję do określania innych różowych jako ładniejszych niż są w rzeczywistości, co zapewne jest spowodowane ilością atencji jaką otrzymują od spermiarstwa, tylko że spermiarze nadskakują nawet laskom 2/10 - liczne eksperymenty przeprowadzone
Sierzant_Stuleja - @Kanarynka: 

 że jest nadwyżka ladnych kobiet nad facetow 

Za...

źródło: comment_1661500934jclcZPiGatis8OW6mHQ6wh.jpg

Pobierz
@Sierzant_Stuleja: oki, odstawmy ten makijaż. Nawet patrząc na sam ubiór i sylwetke, to więcej różowych o to dba a niebieskich nie (juz pomijam te kwestie, ze niebiescy zeby mieć dobra sylwetke musza chodzic na silke, a różowe tylko mniej żreć - niebiescy czesto łażą z bebzolem)
@Kanarynka: Co do ubioru to polemizowałbym, chyba że masz na myśli post-prlowskich januszy.
Dzisiejsi faceci dbają o to co na siebie nakładają, czasem nawet aż do przesady.

Jeżeli chodzi o sylwetkę to masz rację, mężczyzn otyłych i z nadwagą jest więcej niż kobiet, ale kobiet otyłych też jest sporo - różnica wynosi, bazując na różnych danych, kilka procent na korzyść kobiet.