Wpis z mikrobloga

Mi tam się podoba wolniejsza rozgrywka. Archnemesis mogli by tylko troszkę przyciąć (co w sumie robią teraz) a tak to git. Liczę na to że PoE2 też będzie wolniejsze.

W sumie jedyne co chciałbym żeby się teraz zmieniło to trochę obniżona ilość grindu, bo mam wrażenie że jest wykalibrowana pod streamerów a nie pod zwykłych zjadaczy chleba którzy mają o wiele mniej czasu na grę.

A community, łącznie z tym wykopowym, zachowuje się jak dzieciarnia uzależniona od cukru gdy im zabrać cukierki. Panika, krzyki, groźby - ogólnie syndrom odstawienny. Jakieś teorie z dupy że Chris chce uwalić grę bo tak xD Wy nie dostrzegacie tych błędów poznawczych które mają miejsce? Zwalanie winy na najbardziej widoczną osobę (Chrisa) mimo, że od dawna wiadomo, że on w sumie nie bierze udziału w designowaniu gry - tym się głównie zajmuje Neon. Ale to Chris jest twarzą gry więc głuptaki z reddita sobie jego wybrali jako wroga, ustawili takiego słomianego chochoła z jego twarzą i teraz z nim walczą xD

Tak samo te teorie z dupy o obniżeniu dropów o tę magiczną liczbę - 90%. Ta liczba nigdzie nie była wspomniana, wymyślił ją Empyrian robiąc porównianie full party juiced mapek. Ale to dotyczyło wpływu magic find, a nie ogólnego drop rate. Ale #!$%@?, redditki dostały liczbę i teraz się odbija echem po całej komnacie, walić czy ma coś wspólnego z prawdą czy nie i skąd się w ogóle wzięła, byle wylać frustrację i elo pora na csa.

No i teoria z dupy o 90% poszła krok dalej czyli "hurr durr jak najpierw obniżyli o 90% (wymyślone) a teraz zwiększą o 25% to i tak będzie mała liczba bo tak mówi MATEMATYKA" i już #!$%@? z tym że nie ma żadnych podstaw żeby wnioskować że to w ten sposób jest ustawiane bo na bank nie istnieje jeden parameter "drop rate" który sobie obniżają o procenty xD no ale #!$%@?, to już zbyt skomplikowane mati, nie myśl tyle i łap za widły. Oczywiście pomijamy fakt że 90% jest wzięte z dupy więc cały argument się #!$%@? na ryj na samym starcie, ale kogo by to obchodziło jak można pokrzyczeć.

Czasem mam wrażenie że internet jest pełen debili. Jak z dzieciorami, trzeba przeczekać aż im się znudzą wrzaski

#pathofexile
  • 43
@NewBlueSky: > jak to najwazniejsze. Szczekacz odkad sie wlaczyl do rozmowy to nie powiedzial nic na temat poza szczekaniem i konwulsjach na podlodze w wlasnej kupie i pianie z pyska

A potem ty dodales swoja idiotyczna interpretacje. W tym momencie powinienem cie dodac na czarno, bo albo jestes za glupi, albo manipulujesz celowo (w sensie przy tej interpretacji, to co tutaj robisz to juz cyrk do kwadratu)


Manipulacji doszukujesz się Ty,
kolega miał świadomość, o czym mówię, a Ty waćpan.


@Artysta_Malarz: no wlasnie, to dlaczego nie sporobujecie wyjsc z siebie i nam wyjasnic "co do nas nie dociera". Ale wy sie zatrzymaliscie na krzyczeniu jak tumulce z reddita, jedna racja i nie mozna sie zajaknac xDD

... cytat,..


@Artysta_Malarz: a moze parafraza, moze hiperbola, moze pastisz, a moze cos innego? Moze po prostu twoje urojenia?

WSZYSTKIM CHODZI O MAKSYMALIZACJĘ ZYSKU


@
Nie wszystkim chodzi o maksymalizacje zysku, ale grajac na poe na trade tak to dziala.

Twoja przyjemnosc jest uzalezniona od ekonomii typie xD od ekonomii trade


@NewBlueSky: "Typie", ja tonę w currency, nie mam problemu z jej generowaniem, moim problemem jest to,że jeszcze do niedawna mogłem wybrać różne strategie, mniej lub bardziej profitowe, teraz możliwość wyboru zostaje mi odebrana. Potrafisz to ogarnąć? Nie potrzebuję, żeby endgame map juicing dawał mi 1000x