Wpis z mikrobloga

Ale szybko ten czas płynie.
Może i te same twarze na tagu od lat, ale za to ile roczników gimbusów wam uwierzyło.
Zastanawialiście się kiedyś ile osób zaplanowało sobie życie pod wasze teorie i analizy? Znajomi się pobudowali, mają własny kąt i rodziny a wy nadal badacie dołek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie
Pobierz
źródło: comment_16614170629DUXQn57F6kdZYik0EbIsV.jpg
  • 20
jak ktos czytal w 2021 wzrostowiczow, ze brac najlepiej 2 na inwestycje w kredycie 0,1% to moze miec cieplo


@ProofOfConcept: Możesz przekleić chociaż jeden komentarz takiej treści? Bo z dużą dozą pewności stwierdzam, że ściemniasz i próbujesz budować fałszywy symetryzm. Nigdy nie widziałem ani jednego komentarza, w którym wzrostowicz by napisał coś takiego.
@pastaowujkufoliarzu: przeciez nawet to co napisal OP mozna pod to podciagnac, ze zawsze sie oplaca kupowac, budowac, nie wazne czy kredo 0,1% czy kredo w CHF 2zl, zawsze sie oplaca by rodzina miala gdzie mieszkac i placic miniratke - nie, nie oplaca sie :) czasami warto zaczekac na np. tansze materialy budowlane, albo dzialki, albo chociazby wiekszy wybor tychze, a nie tylko na zniesienie rekomendacji czy powrot zdolnosci kredytowej. A i
no ale to były przewidywania na który rok, 2020? I myślisz że ktoś 6 lat czekał bo mu wyszło z wykresu, że będzie wtedy gorsza demografia? xD


@justkilling: liczba urodzeń zaczynała mocno spadać już w latach 90tych.
Co do czekania 6 lat, to ile lat minęło od 2017? Ile lat spadkowicze mają tutaj konta i pieją o spadkach?
Ile lat spadkowicze mają tutaj konta i pieją o spadkach?


@Pomarancza_2310: to zależy, bo definicja zmienia się zależnie od wpisu. Ty sugerujesz że pieją o spadkach wiele lat, ja piszę od roku plus minus a też mnie nazywają spadkowiczem ¯\_(ツ)_/¯ także spadkowicz to definicja płynna, zależnie jak ci akurat potrzebnie xD
przeciez nawet to co napisal OP mozna pod to podciagnac, ze zawsze sie oplaca kupowac, budowac, nie wazne czy kredo 0,1% czy kredo w CHF 2zl, zawsze sie oplaca by rodzina miala gdzie mieszkac i placic miniratke - nie, nie oplaca sie :)


@ProofOfConcept: obrazek był skierowany do głównych spadkowiczów z tagu i po części osób, które ich posłuchały.
Szary anonek chciał sobie zapewnić dach nad głową i dał się zbałamucić
to zależy, bo definicja zmienia się zależnie od wpisu. Ty sugerujesz że pieją o spadkach wiele lat, ja piszę od roku plus minus a też mnie nazywają spadkowiczem ¯_(ツ)_/¯ także spadkowicz to definicja płynna, zależnie jak ci akurat potrzebnie xD


@justkilling: widzisz, ty udzielasz się od roku. Przed tobą było jeszcze kilka fal takich samych ludzi jak ty (w tym i ja), ludzie przychodzą i odchodzą a wyjadacze siedzą tu od
@bolczan ja kupiłem pod koniec 19 roku, jak wszedł covid to się przestraszyłem ale po 3 latach widzę że super decyzja, bo +kilka ładnych k na metrze urosło