Wpis z mikrobloga

Jestem w 99% pewien, że Mmoh sprzedał wczoraj mecz. Chłop się przejechał w 1 secie bezbłędnie po emerycie, a w drugim secie szybko dopełnił formalności do stanu 5:2, kiedy grał jak z nut. Nagle od swojego serwisu na 6:2 zaczął wybijać bezsensownie w out, nie biegać za piłkami, walić w siatkę proste uderzenia etc... O trzecim secie nie wspomnę, bo w nim już dobitnie pokazywał, że nie chce wygrać tego spotkania. Podobna afera miała miejsce chyba kiedyś z Paire o ile pamiętam?
#tenis #bukmacherka
Pobierz dge22 - Jestem w 99% pewien, że Mmoh sprzedał wczoraj mecz. Chłop się przejechał w 1 ...
źródło: comment_1661395788a4KcN5B1AuHOhIxWvKB66I.jpg
  • 16
@dge22: tez oglądałem ten mecz, faktycznie gość wygrywał 5-2 i później nagle zaczął taki syf #!$%@? ze odechciało mi się oglądać… Szkoda ze jeden mecz nie wszedł bo jakby siadło to byłoby za co zagrać grubiej na następnych kuponach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dge22: kurs na Simona mógł być przy 5:2 ponad 10, może i 20. Mmoh ostatnio gra piach, nie zarabia. Stawiając grubo, wyjąłby tyle i np. ćwierćfinalista.

Dziwny mecz pamiętam na US Open w 2020 pomiędzy Mladenovic i Grachevą. Też Mlado miała meczową, ale zaczęła się seria fakapów i skończyło 2:1 dla Rosjanki. Kristina robiła smutne miny, ale nie zdziwiłbym się, gdyby to było aktorzenie.

A wczoraj rozczarowali też Albot, Laaksonen i