Wpis z mikrobloga

@Tokolegakolegi: @kinasato: @Siaa: ale ja się gościowi nie dziwię, zobaczcie, co jest w oddali na skrzyżowaniu: próg, prawdopodobnie wysoki. Sam jak (rekracyjnie) jeździłem rowerem wzdłuż szosy (dla bezpieczeństwa po ścieżce, bo kretynów na drodze tam więcej niż na wypoku), to do szału mnie doprowadzały bardzo wysokie krawężniki, z których zjechać się normalnie nie dało, a bez zsiadania to komfortowe nie było. I tak co kilkanaście metrów obok posesji...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 256
@Fenrirr: gościu, jeżdżę na rowerze i nie mam problemu z infrastrukturą, a ty wymyślasz problemy z dupy XDD polecam na przyszłość nauczyć się jeździć, to nie będziesz płakał na krawężniki
  • Odpowiedz
@Tokolegakolegi: @kinasato: @Siaa: ale ja się gościowi nie dziwię, zobaczcie, co jest w oddali na skrzyżowaniu: próg, prawdopodobnie wysoki. Sam jak (rekracyjnie) jeździłem rowerem wzdłuż szosy (dla bezpieczeństwa po ścieżce, bo kretynów na drodze tam więcej niż na wypoku), to do szału mnie doprowadzały bardzo wysokie krawężniki, z których zjechać się normalnie nie dało, a bez zsiadania to komfortowe nie było. I tak co kilkanaście metrów obok posesji...


@
  • Odpowiedz
gościu, jeżdżę na rowerze


@Bonnie_the_Cat: Wigry 3 czy inny B'Twin Rockrider?

Szkoda, że nie wrzucacie materiałów z tych kamerek, jak zajeżdżacie nam drogę. 1 na 10 przeprosi gestem ręki, a część nawet nie zauważy, bo mają ważniejsze rzeczy do roboty, albo myślą już o harnasiu, którego będą doić, gdy dojadą do domu do swych grażyn.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@Tokolegakolegi: pedalarze to jak cierpy i rolnicy - im zawsze jest źle. Droga nierowna, uskoki, górki za duże, zjazdy za ostre - nie dogodzisz nigdy.

Podjedź z przyczajki i #!$%@? klaksonem to się osra typ xD
  • Odpowiedz
Wigry 3 czy inny B'Twin Rockrider?


@Hangry: o jest pierwszy co myśli że wyśmieje kogoś na podstawie roweru jakim się porusza xD pewnie tamten by cie na tym wigry3 objechał i wskoczył bez problemu na krawężnik
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 106
@Fenrirr: Rozumiem, że jak będą dziury w drodze, to mogę wjechać autem na równiejszą drogę dla rowerów? W końcu będzie bardziej komfortowo xdddd
Kupcie sobie normalne koła do rowerów, a nie jakieś #!$%@? cieniutkie gówno, to będziecie mogli jeździć jak ludzie a nie zwierzęta
  • Odpowiedz