Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wawelkor: w kopaninach i tak mieli zamknąć produkcję z końcem tego roku - hala z lat czterdziestych, i nadzór budowlany wydał zezwolenie na użytkowanie do końca 2022 roku. Głównie chodzi o kwestie cen gazu - na giełdzie energetycznej koszt 1mwh to obecnie 1380 zł - dla porównania w czerwcu przed zamknieciem 3zakladow - 330. @panienka_seledynowa: glinke na klinkier przywożą - o ile uda się "przezimować" to w pierwszej kolejności mają
  • Odpowiedz
@wladca_morii: Wiadomo, że też ten głupi Kazik z przytępawą Zośką nie wpadli na to, żeby zostać wykopowymi programistami xD


@DwemerPuzzleBox: No, ale przecież w ich mniemaniu oni są uber inteligentni, a przynajmniej bardziej niż to „głupie, młode pokolenie”, więc w czym problem, żeby z nich cisnąć bekę?
  • Odpowiedz
W kopaninach się zamykają, aktualnie zwolnienia grupowe są uskuteczniane z jakąś perspektywą że może w przyszłym roku powrót, ale pewnie nie na tych samych zasadach i nie wszyscy.. Opoczno odkąd się pandemia zaczęła to i tak co chwila postojowe, remonty, gaz na krótkoterminowe kontrakty... Słyszałem, że w połowie września kolejne "remonty" w Opocznie czyli pewnie na jednym piecu wypał i połowa brygady będzie malować linie albo na urlopy. Podobno najlepiej z gazem
  • Odpowiedz
Dostaną 6 miesięczne odprawy.


@panienka_seledynowa: czyli mają pół roku, żeby odpalić YouTube i nauczyć się czegokolwiek i normalnie będą dostawać pengę.

Myślę, że wiele osób które ma więcej niż pół zwoja chętnie by się z nimi zamieniło xd
  • Odpowiedz
@firyt: ten cerrad to takie tanie płytki były. Jak szukałem u siebie do mieszkanie to nawet oglądałem te od nich, w necie wyglądały spoko i miały fajną niską cenę ale jak zobaczyłem na żywo to skończyło się na tym że jakieś importowane włoskie kupiłem.
  • Odpowiedz