Wpis z mikrobloga

Mireczki, ale wczoraj odwaliła się akcja w jednym z barów w centrum. Znajomy i znajoma z Poznania przyjechali do mnie na wypełnienie praktyk wakacyjnych, więc z tej okazji zaprosiłem ich do baru. Siedzieliśmy sobie i gadaliśmy, a ja spostrzegłem, że gapi się na mnie jakaś otyła laska 2/10. Nie powiem zepsuło mi to trochę nastrój, bo nie ma nic bardziej uwłaczającego dla faceta niż brzydka laska, która się na ciebie gapi. Nie to jednak było w tym najgorsze. Po jakiś 30 minutach i 3 drinkach grubej później, wstała ona od stołu i ruszyła w moją stronę. Spodziewałem się najgorszego i nie pomyliłem się. Podbiła ona do mnie z tekstem: "co powinnam zrobić, żeby się z tobą umówić?". I wtedy ja zaskoczony wypaliłem: "schudnąć z 20 kilo". I to był wielki błąd. Laska dostała furii, zaczęła się drżeć na cały bar co sobie myślę, i że jestem swinią(mimo, że sama nią była). Jakby tego było mało zaczęły podbijać do losowych sebków w barze i zaczęła ich nagabywać, aby mi coś zrobili. Obsrałem się mocno, bo bójki nie są moją mocną stroną. Na szczęście skończyło się na rozmowie tylko z jednym beciakiem, który zaczął się sapać co zrobiłem Wiktorii. Niech ta historia będzie dla was nauką na przyszłość. Jeśli znieważysz wygląd kobiety, to musisz liczyć się z tym, że będzie cię próbowała zniszczyć na 100 sposobów, a stado zalanych mózgów spermą samców zniszczy cię w obronie kobiety.
#redpill #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #tinder #p0lka #logikaniebieskichpaskow
  • 31