Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki. Poszukuje pracy w wykończeniówce. Najlepiej okolice Pragi Północ, Warszawa. Posiadam doświadczenie (G-K sciany i sufity, szpachlowanie, gładzie, malowanie, panele, wszelkie prace dodatkowe) Jestem punktualny, sumienny i dokładny. Bez nałogów. Interesują mnie rozliczenia za dzień lub ewentualnie za tydzień. Jakby ktoś coś miał to piszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) #warszawa #praca #wykonczenia #budownictwo #budowlanka #szukampracy
  • 9
ale dobrze płacą


@walu: jak mają dobrze płacić jak nawet wzmianki pensji nie ma w tym co pokazałeś? ¯\_(ツ)_/¯

@Mirko_blacharz_cukiernik: powodzenia!
dla mnie czas #!$%@?ć z tej branży po ostatnim roku
ale jak chcesz zarobić trochę grosza i mieć pewność wypłaty, to nie szukaj w tym gównokraju
jednakże zagranicą polak musi #!$%@?ć za 3
@Mirko_blacharz_cukiernik: zastanawiało mnie przez chwilę czy nie pójść w zdobycie uprawnień na montaż klimatyzacji
znajomość wykończeniówki jest b.przydatna bo jak rozpirzysz ściany to można zarobić trochę grosza
chyba że "inwestor" sobie życzy puszczanie kabli w korytkach, co nie dość że wygląda brzydko to jeszcze oznacza że biedak bo się szczypał z hajsem i brał usługe po taniości ;)