Wpis z mikrobloga

@Walther00: Wojna na Ukrainie zdecydowanie się toczy, niemniej trochę zastawiające jest to że konflikt toczy się akurat między państwami odpowiadającymi za znaczną część produkcji żywności i surowców energetycznych gdzie jednocześnie dążenie do ograniczenia ich zużycia jest motywem przewodnim wielu teorii spiskowych ( ͡º ͜ʖ͡º)
Osobiście wychodzę jednak z założenia że nawet jeśli ta wojna jest do pewnego stopnia teatrem dla gojów to i tak należy trzymać
a ja mu się nie dziwię, że sceptycznie do tego podszedł, mając na uwadze jak ruchani byliśmy podczas śmiertelnej pandemii xD


@Bielecki: Sceptycznie? On nie podszedł do tego sceptycznie, tylko założył sobie z góry, że on jest mądry, a reszta głupi i #!$%@?. Taka jest myśl na tym skrinie

Zresztą skoro od samego brzasku rakiety spadają na miasta, a Putin ogłosił wtargnięcie wojsk na Ukrainę, a wszystko to jest strimowanie na
@Walther00 taka ta wojna straszna, że tysiące aut na lawetach wjechało na ukrainę bo bez cła, a jak bez cła to wojna nie taka straszna.
Ukraina chce do Unii a na granicy od dawien dawna panowało i nadal panuje łapówkarstwo.
Na wykop trafiają filmy jak to ruskie okaleczają ukraińców i to jest be, ale na kaotica czy inne theync trafiają filmy, gdzie Ukrainiec zaxhowuje sie jak dzikus to narracja wykopka jest taka
@Walther00: "coś mi tu nie gra", "coś tu jest nie tak" to sceptycyzm. Na początku pandemii niemal wszyscy uwierzyliśmy mediom i co z tego wynikło? Po takiej grubej inbie to każdy jest mądry, niektórzy chcą zabłysnąć i tym samym #!$%@?ą kocopoły, ale każdy ma prawo się pomylić. Możesz wyżej zobaczyć, że przyznał się do błędu i za to trzeba go pochwalić. #!$%@?ć byłoby słuszne, gdyby brnął w zaparte.
@Walther00: @Damianowski przekładać 1:1 myślenie z jednej sytuacji na drugą kompletnie niepowiązaną i zupełnie różną pod każdym względem sytuację...
No szanuję, że ktoś ma takie podejście choć mam przeczucie, że to może się nie sprawdzać w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i widzisz, to powinno ci zapalić czerwoną lampkę, że jesteś podatny na spiskowe, magiczne myślenie. Sam fakt, że nie ma żadnych danych, aby potwierdzać spiskową wersję wystarczył ci, aby ją rozważać. Może to cię do refleksji zmusi.


@aegispolis:
Nie, po prostu starałem się sam w miarę wyciągać wnioski na podstawie wcześniejszych medialnych cyrków, a nie kopiować wszystko od wszystkich "HEHE ONUCA"

Wpis napisałem sobie ot tak z dupy, bo #!$%@?ła
a ja mu się nie dziwię, że sceptycznie do tego podszedł, mając na uwadze jak ruchani byliśmy podczas śmiertelnej pandemii xD


@Bielecki: dokładnie, wykopki wyśmieją już nawet to że chłop jest sceptyczny do emocjonalnej reakcji mediów w pierwszym dniu wojny i chce poczekać na więcej info zanim wyrobi sobie zdanie. Gdzie ja szitpostuję xD