Wpis z mikrobloga

@Walther00: Nie ma żadnej wojny, widziałem zdjęcia z Ukrainy to ludzie normalnie po plaży chodzą, tylko w telewizji jest wojna, oni po prostu przygotowują teren pod niebiańską Jerozolimę i przesiedlają ludność do Polski. To wszystko jest zaplanowane, włącz myślenie.
  • Odpowiedz
@Walther00: Pamiętam, jak po rozpoczęciu wojny pisał, ze ruskie zaraz wjadą ze swoimi mega nowoczesnymi machinami z przyszłości i porozwalaja Ukraińców XD
  • Odpowiedz
@Walther00:
Nie ma żadnej wojny, oni chcą żebyśmy zajęli się jakąś wymyśloną wojną, a w tym czasie PiS pokryjomu wszczepi nam czipy i zostaniemy żydowskim bydłem pociągowym. Najpierw wprowadzili szczepionki, które zdziesiątkowały ludzkość, a teraz chcą załatać luki Upaińcami, żeby nikt się nie kapnął. Organizują przy tym niby wojnę i masową imigrację pozbawionych duszy Upaińców. Wychodzi na to, że Putin może mieć rację, ale to się okaże dopiero za dwa
  • Odpowiedz
@nagly_atak_faszyzmu: ostatnio tu czytałem, że jak realizujesz elektroniczną receptę to informacja o tym jakie leki kupujesz idzie do żyda w USA. Nie wiem o co chodziło, bo typ nie odpisał. To tak a propos teorii spiskowych.
  • Odpowiedz
@Walther00:
No i #!$%@?, może przesadziłem ze swoimi mądrościami XD
Bo wykopki nigdy się nie mylą przecie

Owczy pęd do niczego nie prowadzi, ale ja też popadłem w skrajność w pod pływem emocji, ot to

Choć powiem, że pis dobrze sobie na tej wojenie skorzystał
  • Odpowiedz
Coś tu nie tak, ale przekonamy się dopiero o tym za 2msc a debile za 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Walther00: Błąd, szury nie ogarnęły do dziś. Widać są jeszcze niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Damianowski: Dlatego warto kierować się danymi i sprawdzalnymi, powtarzalnymi badaniami, zamiast akademią chłopskiego rozumu. Nawet gdy się pomylisz, to potem się poprawisz, zamiast brnąć
  • Odpowiedz
@Walther00: u mnie Janusz w pracy mówił, że wojny na Ukrainie nie ma, tylko gdzieś tam na granicy coś się dzieje. Pewnie na kiepskie wyobrażenie o wojnie, że wojna nie ma frontów, tylko to wygląda jak ustawka kiboli w lesie - wyminą nawalanka tylko na terytorium całego kraju
  • Odpowiedz