Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake: przedstawienie i cyrk musi trwać.
Zawsze tylko zadziwia mnie ta krótkowzroczność większości. Skupią się na jednym temacie, "afera", potem znajdują sobie nowy temat (co tam pismaki nowego podrzucą hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i wodzą ich jak lalkami szmacianymi.
Na całym świecie tłuką się, zarzynają tysiącami, ta ich Ukraina jest nic nie znaczącym kolejnym "konfliktem" jakich wiele.
I tak jak mówisz, zaraz jesień, maseczki, znowu będzie
  • Odpowiedz
@Nateusz1: Ty się śmiejesz a ja mam w rodzinie ciotkę która stosuje dokładnie taką samą narrację i wszystkim wysyła jakieś propagandowe linki. Nie wiem już co z nią robić, najchętniej #!$%@?łbym jej z liścia przy najbliższym spotkaniu.
  • Odpowiedz
@Walther00: Z całego tekstu wynika że chłop się zastanawia i nie wie co o tym myśleć a wy go demonizujecie jakby coś pozytywnego o kacapach powiedział. Covidosceptycyzm zabolał?
  • Odpowiedz
@tbhilt: To znaczy z jednej strony masz racje bo jak widzę jak ktoś nie zgadza się w jakiejś części z narracją ukraińską to oczywiście jaki najbardziej plusowana odpowiedź jest? A no wyzywanie od onucy i że oficer prowadzący kazał tak napisać. Zrozumieć rusków nie ma co bo fakt jest taki że zaatakowali kraj bez żadnego powodu i z ich powodu giną niewinne osoby. Udowodniono też że dopuścili się wielu zbrodni także
  • Odpowiedz
No i #!$%@?, może przesadziłem ze swoimi mądrościami XD

Bo wykopki nigdy się nie mylą przecie


@Damianowski: No już nie bądź taki wrażliwy łbie, kiedy sam pisałeś o "debilach, którzy przekonają się za dwa lata" xD
  • Odpowiedz
  • 0
@trzydrzwiowypentaptyk ciekawe po której zaczniesz łączyć kropki, większość moich znajomych którzy rok temu nazywali mnie szurem nie przyjęli ani nie przyjmą 3 i 4 dawki, ani 5 6 i 7 bo pewnie tyle będzie.
Co do grypy, nie szczepię się na choroby sezonowe właśnie jak grypa czy covid.
Ale jestem zwolennikiem nie refundowanych szczepień na rzeczywiście niebezpieczne rzeczy np meningokoki typu B czy rotawirusy (same meningokoki to koszt prawie 1400zl za 3
  • Odpowiedz
@Atencjuszhehe: No o tym też piszę! Że narracja może być tylko jednostronna, a wszelki komentarz przeciwny to "ruska onuca". Ile razy swoją drogą mnie tak tutaj nazwano chociaż uważam, że wojna jest bezsensowna, a putin już kompletnie oszalał. Zwracam uwagę na wiele aspektów, które uważam za chore ale no jak ktoś korzysta tylko z jednego medium w którym narracja jest jednostronna to co się dziwić, że ktoś już przestaje myśleć tylko
  • Odpowiedz
w ogóle skąd się wziął ten temat, że szykują teren dla Żydów? Słyszałem to już od kilku boomerów i starych dziadów.


@mprzemo: No szurska teoria która powstała podobno z inicjatywy ruskich. Można ją bardziej uwiarygodnić jeśli się doda do tego że na Ukrainie jest gdzieś ośrodek Chabad Lubawicz, no i w VII-VIII było tam państwo Chazarów. Dzięki tym elementom teoria jest bardziej wiarygodna, a takie Grażynki postują to bo chcą pokazać
  • Odpowiedz