Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jmuhha: no #!$%@? xD mam numer w p0lskim plusie + jakiś pakiet za 30ziko na internet + rozmowy + SMS. Na codzień korzystam z tego neta w de, czasem jadę na Austrię, Szwajcarię lub właśnie Włochy i korzystam z tego neta z polskiej karty i nigdy przenigdy nie zabrało mi za to kasy
  • Odpowiedz
@jmuhha: słownik i euro ci nie potrzebne jak masz revolut bo wypłacisz z bankomatuz a słownik masz w telefonie i po angielsku się we Włoszech dogadaj. Załatw sobie plastikowy widelczyk i nożyk, zawsze się przydaje. Do tego EKUZ.
  • Odpowiedz
@jmuhha: jak z plażowaniem to
-koszulka UW
-buty do pływania (kamieniste plaże)
-dobry krem
-elektrolity
-węgiel na zatrucia
-glukoza (jako uzupełnienie pozycji wyżej, ale dobre też po chlaniu)
-te 3 pozycje wyżej zawsze można kupić na miejscu, ale nie chce się latać na wakacjach po aptekach

standardowo:
-zablokować limit kwoty roamingu jeśli abonament
-euro -> najlepiej drobne w bilonie. Zachce się wody czy cokolwiek w trakcie drogi do hotelu, a nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jmuhha: dobry krem z filtrem, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, chusta jakbyś chciała wchodzić do kościołów, metalowa butelka na wodę żeby długo trzymała zimno
  • Odpowiedz
@jmuhha: no #!$%@? xD mam numer w p0lskim plusie + jakiś pakiet za 30ziko na internet + rozmowy + SMS. Na codzień korzystam z tego neta w de, czasem jadę na Austrię, Szwajcarię lub właśnie Włochy i korzystam z tego neta z polskiej karty i nigdy przenigdy nie zabrało mi za to kasy


Z tą Szwajcarią to sie tak nie rozpędzaj, nie jest w UE i dla naszych kart SIM opłaty
  • Odpowiedz