Wpis z mikrobloga

Kiedy masz już w 6+ lat stażu, jakieś tam wyniki lepsze niż 99% leszczy chodzących na twoją siłke, skończyłeś 30 lat i chciałbyś wbić na tą legendarną bombę 300mg testa dla popchnięcia lekko gainsów i samopoczucia do przodu ale nie wiesz skąd brać, nie znasz żadnego dilera kolegi od koksów a towarowi przez neta nie ufasz. To są prawdziwe problemy a nie jakieś depresje i rachunki za prąd
#mikrokoksy
stefan8800 - Kiedy masz już w 6+ lat stażu, jakieś tam wyniki lepsze niż 99% leszczy ...

źródło: comment_1661277147ZymZrwy26eNXZ8mjlaOhj2.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@stefan8800: tyle lat chodzisz na siłkę i nawet przypadkiem nie usłyszałeś, że jakieś koksy rozmawiają o środkach? Przecież to najłatwiejsza rzecz do ogarnięcia na siłowni xD
  • Odpowiedz
@Saprofit: dej spokój, właśnie na odwrót, z tym że to nie ja zaczynam gadki bo wolę ćwiczyć ale jak się trafiają #!$%@? gaduły to nie mam jaj powiedzieć, żeby #!$%@?ły i się tak pieprzy pół treningu o pierdołach
  • Odpowiedz
@stefan8800: U mnie na osiedlowej siłowni 16 latkowie potrafili sobie ogarnąć teścia i metkę, a to było z 10 lat temu.
A tu 30 letni chłop płacze, że nie potrafi sobie załatwić i to w 2022 XDDD
Może mamusia za ciebie popyta
  • Odpowiedz
@stefan8800: chłpie jest 2022, w necie masz hipermarket sterydów kilkudziesięciu underów. Dodaj się na jaąkolwiek grupkę na fb ze "sterydy, doping" w nazwie i napsiz, że chcesz kupić enan/cypio to "przedstawiciele handlowi" się pozabijają ;). potem wróć tu i dopytaj, która z ww firm farmaceutycznych jest najpewniejsza ;). Tudzież poszukaj na olx sarmów z androchem i spytaj sprzedawcy czy nie ma w ofercie reszty "supli" od androchemu
  • Odpowiedz