Wpis z mikrobloga

OESU ALE SIE ZAGOTOWAŁEM!!!!!!!!!!!!! TRZYMAJCIE MNIE BO NIE WYCZYMAM.

Hadaj chłopsko-rozumny człowiek xD "Co w Polsce robią młodzi ukraińscy mężczyźni?" No tak najlepiej jakby taki 21-letni Saszka, który studiował informatykę, żeby umarł z karabinem w ręce zamiast przydać się w Polsce... " Co robią Ukraińcy w restauracjach, jak na Ukrainie jest wojna?" No tak, najlepiej, żeby 24 na dobę płakały, nie miały żadnych rozrywek i jeszcze codziennie przez 3 godziny samobiczowały się, bo Hadajowi co sekret jego głosu wiadomo jaki jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) się nie podoba, że mają jakieś życie. Onucometr wywaliło poza skalę. Wstyd Panie Hadaj, zajmij się pan piłką nożną lepiej. Jak mnie irytują takie paplaniny i wzniecanie antyukraińskich nastrojów. Ha tfu.

Boli mnie ta ciągła dyskryminacja mężczyzn, ze względu na to, że mieli pecha i urodzili z kawałkiem mięska między nogami. Typowe starcze p----------o

https://youtu.be/mRt70v_HtwM

#mecz #ukraina #weszlo #przegryw #pieklomezczyzn #wojna
KRZYSZTOFDZONGUN - OESU ALE SIE ZAGOTOWAŁEM!!!!!!!!!!!!! TRZYMAJCIE MNIE BO NIE WYCZY...

źródło: comment_16612645360OwRll5lbsvaFaRqmN0NrW.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: No wiadomo, chłop to ma być chłop , konserwatysta z krwi i kości a nie jakiś pedał albo baba w rurkach, który w każdej chwili ma być gotowy by walczyć w obronie ojczyzny bo chce tego jakiś stary odklejony dziad co tylko potrafi drzeć mordę i imponować tym jedynie gimbusom, mam nadzieję że pan Hadaj w razie czego pójdzie pierwszy w szeregu gdy będzie trzeba a nie ucieknie i
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Zawsze mnie zastanawia jak wyglada typowy odbiorca programow tego odklejenca ale pozniej przypominam sobie, ze hadaj dziala w ramach Weszlo i od razu wiadomo, ze poprzeczka jest zawieszona nisko.

Oczywiscie jak zwykle, jego retoryka jest skierowana do prostych ludzi, ktorym trzeba powiedziec co maja na dany temat myslec, bo sami nie potrafia zmusic sie do refleksji xD
  • Odpowiedz