Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zinq: tylko że u mnie to wyglądało tak, zrobiłem ciasto, od razu zamrozilem, potem TO 12h i TK 12h i znowu TO 30min, nie ugniatalem po TO tylko pozwoliłem ciastu rosnąć, w ostatnich 30 minutach tylko rozciagnalem ciasto do wlasciwego kształtu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rapczyn: a weź człowieku se idź w cholere, albo daj radę jak zrobić lepiej albo idź sobie.
@tikoczento: pizza rzeczywiście mogła by być lepiej dopoeczona
@Bordomir: pierwsze słyszę o smarowaniu oliwa brzegów, rozumiem że przed sym wrzuceniem pizzy do piekarnika?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tikoczento: ja też, ale nie wytrzymałem i kupiłem sobie piecyk ariette 909. Różnica jest ogromna Ale jeszcze nie ogarnąłem ile trzymać I za bardzo spiekam pizze. Poza tym szukam odpowiedniego sera oraz przepisu na sos. No i ostatnia rzecz, nad ciastem muszę popracować. Czyli podsumowując dużo przede mną xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koloalu: na sos pulpa mutti plus oregano i sól, ser mozarella tylko odsaczasz na reczniczkach papierowych, najlepiej bufala, zwykła też będzie dobra, byle była kulka w zalewie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koloalu: zdejmujesz zaślepkę, odkrecasz śrubkę, zdejmujesz pokrętło i delikatnie regulujesz płaska śrubkę pod spodem małym płaskim śrubokrętem, oczywiście na wyłączonym piecyku. Dosłownie wystarczy obrót o 10 stopni. Zakładasz pokrętło i zaślepkę i patrzysz czy klik masz między 0 a 1
  • Odpowiedz