Wpis z mikrobloga

@tikoczento: fajna pizzerinka, pamiętam takie ze szkolnego bufetu w podstawówce, jedliśmy na zimno ale najlepiej smakowały podgrzane w mikrofali ale trzeba było mieć czas na przerwie na to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bordomir: no i przyjarany spod. Wlozylem jak lampka od nagrzewania się zapaliła, a chyba powinienem wsadzic kiedy górna grzałka rozgrzała by się do czerwoności
  • Odpowiedz
@tikoczento z moich doświadczeń - temperatura na maksa, porządnie rozgrzać piec, posmarować brzegi oliwą i wsadzać, gdy grzałka jest zapalona. W zasadzie nigdy nie wychodzą mi blade brzegi. I nigdy nie spalił mi się spód. Najgorsze co mi się czasem dzieje to dziurawe ciasto, wtedy przechodzę w quasicalzone xdd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bordomir: tylko że mój piec jest podkręcony do 460-470 stopni, trochę za dużo z tego co czytałem wg Włochów idealna temperatura to 370. Przy 460 stopniach mam zarumienione brzegi ale i dół jest twardy i przypalony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bordomir: zastanawiałem się dlatego czy może kamienia nie posmarować cienka warstwą oliwy ale w necie odradzają tą metodę bo oliwa miałaby wsiąknąć w kamień, co wydaje mi się niemożliwe
  • Odpowiedz