Wpis z mikrobloga

Pamiętacie aferę z Silvio Berlusconim i jego słynne imprezy "bunga bunga"? Jakoś nikt wtedy nie krzyczał że jak to świetnie, że premier Włoch prowadzi idealny "work-life balance" i potrafi zrelaksować się po pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wręcz przeciwnie, przyklejona została mu łatka kobieciarza, świni i seksisty, która w sumie trwa do dziś, a feministki świeciły gołymi cyckami i pikietowały pod jego domem jako formę kary i zwrócenie uwagi świata na jego występki.

Ponownie zaznaczam, że gdyby premierem Finlandii był mężczyzna, zapewne już dawno zostałby zdymisjonowany, a ulicami Warszawy przeszedłby "marsz wściekłych macic" solidaryzujący się z kobietą którą całował w klubie.

#bekazlewactwa #takaprawda #finlandia #wojna #przegryw #4konserwy #spermiarzalert #polityka
popierduuka - Pamiętacie aferę z Silvio Berlusconim i jego słynne imprezy "bunga bung...

źródło: comment_1661254260lkmSOkThXt4FajnG5JpC07.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SuperTimor435: nic, o ile będąc klientem prostytutek nie próbujesz dyktować innym zasad moralnych, których sam nie przestrzegasz.

@moniek9: czego nie widzi?

@sebix1337: mój partner tańczy z koleżankami, całuje policzki innych kobiet. Ja też daję miśka mężczyznom xD

Jeśli uważasz że fińska pani premier przekroczyła granicę przyzwoitości, pokaż screena w którym momencie to zrobiła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mala_rybka: po szyjach też całuje twoje koleżanki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety, o ile o imprezę moim zdaniem nie ma się co czepiać, to jednak nagranie z tego, co tu nazywasz normalnym tańczeniem (xD) jest dość niesmaczne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KiloEchoSierra: to będzie już 3 raz kiedy proszę o pokazane fragmentu nagrania albo chociaż screena który pokazałby, że kobita przekracza granice przyzwoitości. Może w końcu się doczekam?
  • Odpowiedz
naprawdę nie widzisz żadnej różnicy między imprezami z prostytutkami a zwykłą domową czy tam imprezą z tańcami? XD


@mala_rybka: niby zwykła impreza, a po nie jednym widać, że porobiony dragami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
naprawdę nie widzisz żadnej różnicy między imprezami z prostytutkami a zwykłą domową czy tam imprezą z tańcami? XD


@mala_rybka: Silvio Berlusconi imprezował jako singiel. Finka zostawiając męża z córką w domu.
Widzę różnicy - jeden to człowiek z zasadami, druga to zwykła, puszczalska szmata
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fan_Morawieckiego: chciałabym zobaczyć jak to pomstujesz na tańczących na imprezie mężczyzn którzy mają żony, równocześnie tłumacząc singielki korzystające z usług męskich prostytutek xD.

Finka zostawiając męża z córką w domu.


Jak śmiała zostawić męża w domu i pójść na imprezę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). A powinna siedzieć i prasować!
  • Odpowiedz
@popierduuka: większej głupoty nie czytałem dzisiaj. Jest chyba subtelna różnica pomiędzy ściąganiem prostytutek i kosku i załatwianiem przy tym wałków, a imprezą w domu ze znajomymi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42: juz że 4 razy poprosiłam o pokazanie jakiegoś fragmentu nagrania albo screeny który by dowodził tych wszystkich bezeceństw xD. I jeszcze ani razu nie dostałam odpowiedzi. Z Tobą będzie tak samo? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42: juz że 4 razy poprosiłam o pokazanie jakiegoś fragmentu nagrania albo screeny który by dowodził tych wszystkich bezeceństw xD. I jeszcze ani razu nie dostałam odpowiedzi. Z Tobą będzie tak samo? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@mala_rybka: przecież mówią o tym na filmikach słowami fińskiego slangu, wystarczy sobie przetłumaczyć. Jest też druga opcja: można być idiotą z syndromem wyparcia i udawać że nic nie
  • Odpowiedz