Wpis z mikrobloga

Pamiętacie aferę z Silvio Berlusconim i jego słynne imprezy "bunga bunga"? Jakoś nikt wtedy nie krzyczał że jak to świetnie, że premier Włoch prowadzi idealny "work-life balance" i potrafi zrelaksować się po pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wręcz przeciwnie, przyklejona została mu łatka kobieciarza, świni i seksisty, która w sumie trwa do dziś, a feministki świeciły gołymi cyckami i pikietowały pod jego domem jako formę kary i zwrócenie uwagi świata na jego występki.

Ponownie zaznaczam, że gdyby premierem Finlandii był mężczyzna, zapewne już dawno zostałby zdymisjonowany, a ulicami Warszawy przeszedłby "marsz wściekłych macic" solidaryzujący się z kobietą którą całował w klubie.

#bekazlewactwa #takaprawda #finlandia #wojna #przegryw #4konserwy #spermiarzalert #polityka
popierduuka - Pamiętacie aferę z Silvio Berlusconim i jego słynne imprezy "bunga bung...

źródło: comment_1661254260lkmSOkThXt4FajnG5JpC07.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@popierduuka: ja za media nie odpowiadam wiec nie bede teoretyzowac. ale powiem tak w moich oczach nie stracil za te imprezy, nawet bym powiedzial ze odwrotnie, a od strony politycznej nie mam pojecia jakie poglady mial, a premier finlandii? za te imprezy takze nie mam nic do zarzucenia jej, za to politycznie jej dzialania popieram
  • Odpowiedz
@popierduuka

skąd wiesz że faceci z którymi całowała się Sanna to nie były męskie prostytutki?


Przede wszystkim facet, a nie faceci (słaba manipulacja). A wiadomo, kim jest z imienia i nazwiska.
  • Odpowiedz
@popierduuka: z tego co pamiętam, a na włoskiej polityce się nie znam i w gimbazjalnym wieku byłem, cała afera z Berlusconim poszła nie o same imprezy z dziwkami. W gruncie rzeczy chodziło chyba o to że na imprezy uczęszczali też mafiozi a niektóre z tych div były w moim uwczesnym wieku.
  • Odpowiedz