Wpis z mikrobloga

Pamiętacie aferę z Silvio Berlusconim i jego słynne imprezy "bunga bunga"? Jakoś nikt wtedy nie krzyczał że jak to świetnie, że premier Włoch prowadzi idealny "work-life balance" i potrafi zrelaksować się po pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wręcz przeciwnie, przyklejona została mu łatka kobieciarza, świni i seksisty, która w sumie trwa do dziś, a feministki świeciły gołymi cyckami i pikietowały pod jego domem jako formę kary i zwrócenie uwagi świata na jego występki.

Ponownie zaznaczam, że gdyby premierem Finlandii był mężczyzna, zapewne już dawno zostałby zdymisjonowany, a ulicami Warszawy przeszedłby "marsz wściekłych macic" solidaryzujący się z kobietą którą całował w klubie.

#bekazlewactwa #takaprawda #finlandia #wojna #przegryw #4konserwy #spermiarzalert #polityka
źródło: comment_1661254260lkmSOkThXt4FajnG5JpC07.jpg
  • 67
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fan_Morawieckiego: chciałabym zobaczyć jak to pomstujesz na tańczących na imprezie mężczyzn którzy mają żony, równocześnie tłumacząc singielki korzystające z usług męskich prostytutek xD.

Finka zostawiając męża z córką w domu.


Jak śmiała zostawić męża w domu i pójść na imprezę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). A powinna siedzieć i prasować!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42: juz że 4 razy poprosiłam o pokazanie jakiegoś fragmentu nagrania albo screeny który by dowodził tych wszystkich bezeceństw xD. I jeszcze ani razu nie dostałam odpowiedzi. Z Tobą będzie tak samo? ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42: juz że 4 razy poprosiłam o pokazanie jakiegoś fragmentu nagrania albo screeny który by dowodził tych wszystkich bezeceństw xD. I jeszcze ani razu nie dostałam odpowiedzi. Z Tobą będzie tak samo? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@mala_rybka: przecież mówią o tym na filmikach słowami fińskiego slangu, wystarczy sobie przetłumaczyć. Jest też druga opcja: można być idiotą z syndromem wyparcia i udawać że nic nie było (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: w takim razie poproszę jakieś opracowanie tematu ( ͡º ͜ʖ͡º). Podlinkuj jakiegoś Fina tłumaczącego zawiłości języka i konwersacji na filmach.
zdajesz sobie sprawę z tego, że to wszystko to są domysły i rzeczy dziejące się w Twojej głowie?


@mala_rybka: mozna powiedziec, ze po imprezie nic sie nie dzialo i nie bylo zadnego seksu i tez sa to tylko domysly i rzeczy siedziace w Twojej glowie.

nawet jakby wyplynelyby jakies sextasmy, to i tak by to nic nie dalo, bo ludzie i tak dalej beda jej bronic, bo jest ladna oraz postepowa