Wpis z mikrobloga

@little_muffin: jedyne co badania stwierdzają to fakt, że kobiety lekarze dużo częściej postępują zgodnie z procedurami, a mężczyźni opierając się o zdobyte doświadczenie (w zawodach medycznych większy staż pracy i doświadczenie mają statystycznie mężczyźni). Nie chodzi mi o #!$%@?, że mężczyźni są lepszymi lekarzami, bo to nie jest prawda.

Różnic w jakości terapii w odniesieniu do płci lekarza po prostu nie ma. Obydwie płcie mają takie samo wykształcenie i tak samo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nobrainer: większość wierceń na świecie to wiercenia hydrogeologiczne geologiczno-inżynierskie, ktore bardzo dużo wymagają pracy fizycznej. Sam siedzę w wierceniach hydrogeologicznych / złożowych , więc wiem.
Nie wyobrażam sobie kobiety, która odkręca koronkę w aparacie rdzeniowym typu M fi 132mm
@theodolit: byłem na wiertni gazu w Polsce i niestety wyglada to podobnie, pracownicy którzy powinni chodzić w ochronie słuchu bo wokół hałas sięgajacy 100 dB siedzieli bez. Płuczka wylewała się że zbiorników. Prowadzący wiercenia zapytany o to powiedział że jest dobrze i nikt nie narzeka.
Ale to musi być #!$%@? praca.


@lycaon_pictus: Praca jest #!$%@?, a zarobki są jeszcze gorsze xd

Jak dozorowałem na wiertni to młodsze chłopaki (25-30 lat) dostawali minimalną i jeszcze z tysiaka trochę pod stołem.

A przypominam, że to jest praca systemem zmianowym, gdzie jeździsz w delegacje po "2 tygodnie" (coś tam w prawie pracy jest że trzeba się co dwa tygodnie wymieniać, ale oczywiście brakuje ludzi do pracy i czasami jakoś