Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W ogóle jakie jaja. Wiele razy na wykopie czytałem jak to po pewnym czasie związku nagle kobiecie odechciewa się wszystkiego. Mówię sobie ale śmiesznie. Pewnie ma kutange na boku albo po prostu ma dość małego fiuta a seks nie sprawia jej przyjemności.
No i dzisiaj pierwszy raz ide do kochanki. Jesteśmy ze sobą od 3 lat i od 3 miesięcy po ślubie. Seks od kilku tygodni był na takiej zasadzie, że ona udawała jakieś orgazmy, ja sie tak przy niej nie podniecam i zwyczajnie idę sobie zwalić konia. Oralnego nie chce, ciągle coś wymyśla. Ostatnio zamiast dać się zrobić to wymyśliła sobie, że musi iść do toalety i siedziała tam z 30 minut z telefonem. Albo jest wierna albo kasuje na bieżąco. Przed ślubem mogłem to z nią robić nawet w nocy a dzisiaj jej sie nie chce. Mi z resztą też sie odechciewa bo prosić nie będę. Koleżanki mąż jest w szpitalu (nic poważnego) i zwyczajnie umówiłem się z nią na lampke wina. Wcześniej nie zrobiłbym tego bo ją znam i wiem po co tam idę. Dzisiaj mi wszystko jedno. Mam dość takiego traktowania jak przedmiot. Po ślubie może było jeszcze z tydzień czułości a całe przedstawienie na weselu było w #!$%@? udawane aczkolwiek miałem nadzieję, że tylko mi się tak wydaje. Czasami człowiek chciałby cofnąć czas.

#feels #zwiazki #romans

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63047ea44b667fab5f9fb80c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania 3 lata czułości i chwilą po ślubie już nic? Zero czułości? Czy to oznacza, że trzy lata udawala? Tak można? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Pogadaj z nią, co się nagle stało. Związek małżeński ma spajać związek, a nie pozbawiać go czułości ;)
SzczęśliwyPotwór: Każda żona powinna akceptować dupczenie na boku jeżeli cię nie zaspokaja. Ze swoją mam taki deal, że jak jestem poza miejscem zamieszkania, to mogę sobie poruchać. Jest warunek by to były ons, żadne kochanki czy dłuższe znajomości a ona była zaspokojona i tego się trzymam.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
ZrzędliwyUrolog: A impotentów którzy ci będą próbować wmówić, że to nienormalne, że chcesz sobie poruchać jak człowiek miej w dupie. Mężczyzna ma swoje potrzeby, obowiązkiem kobiety w związku jest je zaspokajać (tak, my też mamy obowiązki wobec swoich kobiet). Jeżeli tak się nie dzieje, to po prostu trzeba się dogadać na inne rozwiązanie.
O ile się kochacie, jak jej nie kochasz to pogoń bo szkoda czasu na jakąś raszple co po