Wpis z mikrobloga

Polska to cuckoldstan. W powietrze wyleciała 30 letnia podżegaczka wojenna, korespondentka i propagandystka aktywnie popierająca ludobójczą napaść w stylu hitlerowskim, nazywająca Ukraińców broniących kraju podludźmi, a ten przeżywa rozterki moralne i trudno mu to przetrawić bo zginęła DZIEWCZYNA. Oczywiście dziennie giną setki CHŁOPAKÓW, w dużej części znacznie młodszych, ale tego Warzesze już nie jest tak trudno przetrawić.
#blackpill #polska #bekazprawakow #ukraina #rosja
Karl_Tofel - Polska to cuckoldstan. W powietrze wyleciała 30 letnia podżegaczka wojen...

źródło: comment_1661189109p99d5yYmtHQZzaZq76jevl.jpg

Pobierz
  • 27
@Karl_Tofel: to akurat prawda, wykopki które pierwsze są do bycia przeciwnym karze śmierci za najcięższe zbrodnie niemal chciały tańczyć na czyimś grobie, pluć na niego i srać ¯\_(ツ)_/¯
@Karl_Tofel: Jak gardzę przegrywem, blackpillami i innymi podobnymi tagami oraz słownictwem związanym z tym to tutaj się jak najbardziej zgodzę. Przecież ta faszystka miała za nic Polskę i obywateli, nie miałaby nic przeciwko gdyby miał zostać posłany na śmierć albo nawet by się nie przejmowała jego śmiercią, a kretyn się nad nią użala, a nad
wszelkimi pozytywnymi reakcjami na jej śmierć oburza. Z innej strony miała identyczne poglądy jak jej skrajnie
@Frasad: wykopki które mówią coś o cywilizacji jednocześnie jak ludzie z głębokiego średniowiecza cieszą się, ze śmierci
To tyllko potwierdza teorię, że mimo srania do ustalonego miejsca i noszenia spodni dalej ludzkość jest mentalnie na poziomie pierwotnych plemion
już pomijając, że mentalnie takim ludziom bliżej do kacapów niż cywilizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wykopki które mówią coś o cywilizacji jednocześnie jak ludzie z głębokiego średniowiecza cieszą się, ze śmierci

To tyllko potwierdza teorię, że mimo srania do ustalonego miejsca i noszenia spodni dalej ludzkość jest mentalnie na poziomie pierwotnych plemion


@harold97: ale dlaczego uważasz, że cywilizacja to pacyfizm i bezwzględny kult życia? Czasami, chociażby właśnie dla obrony tej cywilizacji, można a nawet trzeba pozbawić kogoś życia (np. w toku wojny właśnie). Mylisz umiłowanie szczęścia
@Karl_Tofel: a ja nie mówię o pozbawieniu życia czy mówieniu, że osoba była zła
ja mówię o cieszeniu się, że ktoś umarł i jawnej chęci naplucia i nasrania na grób przy akompaniamencie małpich tańców i petard
ludzie którzy tak okazują radość z czyjejś śmierci nie są lepsi od kacapów którymi gardzą
ja mówię o cieszeniu się, że ktoś umarł i jawnej chęci naplucia i nasrania na grób przy akompaniamencie małpich tańców i petard


@harold97: śmierć wroga zawsze cieszy, jak powiedział cesarz Witeliusz, martwy wróg zawsze pięknie pachnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ludzie którzy tak okazują radość z czyjejś śmierci nie są lepsi od kacapów którymi gardzą


Oczywiście, że są lepsi. Kacapy cieszą się, kiedy zginą niewinni ludzie, ludzie
@Karl_Tofel: Cesarz Witeliusz też smakował się w walkach niewolników na arenach i rozszarpywaniu przez dzikie zwierzęta
Nie widzę różnicy bo cieszenie się tak jak opisałem z czyjeś śmierci jest godne małpy a nie człowieka, nie ważne kto umarł
Jak czytam takie wpisy jak wasze to widzę, że nigdy mentalnie społeczeństwo nie zejdzie z drzew
Cesarz Witeliusz też smakował się w walkach niewolników na arenach i rozszarpywaniu przez dzikie zwierzęta


@harold97: głównie to w obżeraniu się. xDDD

Nie widzę różnicy bo cieszenie się tak jak opisałem z czyjeś śmierci jest godne małpy a nie człowieka, nie ważne kto umarł

Jak czytam takie wpisy jak wasze to widzę, że nigdy mentalnie społeczeństwo nie zejdzie z drzew


@harold97: zniszczę Ci światopogląd, ale z naukowego, biologicznego punktu widzenia
ale to już sam powiedziałem, to, że sramy do ustalonego miejsca i nosimy spodnie niczym nas nie różni od ludzi pierwotnych


@harold97: znałeś ludzi pierwotnych? A może właśnie oni nie mogli się cieszyć ze śmierci wrogów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)