Wpis z mikrobloga

I potem autobusem do domu. No włos mi się jeży, trochę mi jej szkoda, a trochę...


@min_borda: właśnie też znam, i mam mieszane uczucia czy te kobiety są takie "biedne" czy głupie. A najgorsze jest to, że one w końcu pękają i wtedy jest od razu rozwód. Kult męczennicy, nie robi nic żeby zmienić swoją sytuację, ale w końcu ci żyłka peknie, i nad tym już nie masz kontroli
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie proces myślowy takich ludzi kiedy decydują dzielić się ze światem podobnymi wpisami.


@Phyrexia: śmieszy mnie ludzka hipokryzja i krótkowzroczność. A tu mamy fajny przykład
  • Odpowiedz
@jatutaktylkonachwile: w dzisiejszych czasach coraz częściej się słyszy jak to beciak zmywa podłogi i po pracy gotuje obiad bezrobotnej księżniczce, która scrollując instagrama w domu wysyła mu screeny przepisów, które beciak ma jej gotować razem ze screenami znalezionych turystycznych miejsc, do których beciak ma ją zabrać
  • Odpowiedz
@min_borda: pracowałem z dziewczyną, młodą, bo dwudziestoletnią. Swojemu chłopakowi (starszy o rok) również musiała wszystko pod nos podsuwać, ona gotowała, sprzątała po gotowaniu (bo się chłop brzydził), robiła zakupy i do tego zaocznie studiowała. Facet z kolei w tym czasie grał na komputerze i coś dłubał przy samochodach. Jak opowiadałem o tym, że u mnie w domu zwyczajnie gotuje ta strona która jest w mieszkaniu wcześniej to była w szoku.
  • Odpowiedz
@min_borda: Musieli robić ale nie chcieli „bo tata nie robi to czemu ja mam” i tak się to kręci pokoleniami, to odwieczny problem kobiet i walczyły z tym od czasów mamutów i nic, facet bez kobiety umrze z brudu i z głodu
  • Odpowiedz
@jatutaktylkonachwile: dokładnie tak jest. To się zbiera zbiera, aż musi wybuchnąć. Do dziś pamiętam aferę jaka w końcu wybuchła przy buncie mojej mamy, w robieniu zakupów. Dla pięcioosobowej rodziny. I wnoszenie tego na czwarte piętro bez windy. Rozwodem się nie skończyło, dalej robiła wszystko inne, ale od tego dnia ojciec zaczął chodzić do sklepu, co było nowością.

@Wink: trochę śmiesznie bywało, jak mój ojciec od święta został z
  • Odpowiedz