Wpis z mikrobloga

@Zabojcza_Rozowa: zależy jakie są układy w domu, w normalnym domu taka sytuacje jest śmieszna bo kazdy zna swoje obowiązki, ale jak żona nie pracuje bo się jej nie chce i od rana lata po fryzjerach i kosmetyczkach, to dla faceta który zap.. cały tydzień żeby na to zarobić, to jest dodatkowy wysiłek.
  • Odpowiedz
@sEB-q: Mowisz tu o hipotetycznej sytuacji a ja mówię z doświadczenia. Typ specjalnie robił rzeczy na odwal się, żebym robiła za niego, albo szczycił sie, ze ogarnął z grubsza w SWOIM domu xD A takich żon/partnerek to nie spotkałam w swoim życiu
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Przed ślubem to jego dom po rozwodzie to nasz dom xDDDDD

Tak jak piszą, zależy od układów. Miałem kiedyś taki że nie dość że ja pracowałem to jeszcze sprzątałem. Kobieta narzekała że musi obiad robić xD na szczęście z tego wyszedłem
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: to jest straszne, myślałam że to pokolenie moich rodziców, że oboje pracowali na etacie + mama etat w domu.

Ale w obecnej pracy trafiłam na dziewczynę 35 lat i w rozmowie wychodzą takie kwiatki jak to, że jej mąż raz umył okna. Kiedy była w zaawansowanej ciąży. I dopiero jak sama weszła na krzesło bo nie mogła patrzeć jakie brudne. Albo że całą sobotę spędza w garach przygotowując obiady na
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Ziomówo w pierwszej odpowiedzi pisałaś ogólnie. XD a ja się do tego odnoszę.

Jeden facet nie świadczy o całej populacji i jedna kobieta również. Jakbym miał tak myśleć to z góry mógłbym zakładać, że kobiety z natury są leniwe i zdradzają. Ale wtedy musiałbym udzielać się na tagu przegryw xD
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: No prawda, nie wyjaśniłam ale przed kawa jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) @min_borda: No tak, zgadzam się, ale wątpię, ze takie kwiatki wychodzą dopiero po ślubie. Dlatego warto w miarę szybko zamieszkać razem, żeby takie zachowania szybko wypłynęły. Baby tez lubią matkować i pokazują, ze potrafią wszystko najlepiej - a inni to wykorzystują. Ja tamte doswiadczenia traktuje jako plus, mogę docenić mojego obecnego partnera jeszcze
  • Odpowiedz
@jatutaktylkonachwile: Taka prawda. Gdzie znaleźć chłopa niekonserwatystę co sprząta normalnie jak człowiek tak btw? Bo szczerze nigdy nie spotkałam chłopa co sprząta bo po prostu wypada zawsze trzeba było drzeć mordę i wtedy się ruszał (pewnie mu to przypominało jak matka darła mordę) inaczej nie reagował.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: mówię o tym że różne są sytuacje życiowe i nie są one hipotetyczne bo znam je z życia. Wiec są to prawdziwe sytuacje.. A co do pozostałej części, ja dokładnie o tym mówię co ty wszystko zależy jaka jest sytuacja w związku, jak facet palant to nic nie zrobi...ale w drugą stronę też to działa. Natomiast wydźwięk ze wszyscy faceci to chu...e a małżeństwo to narzędzie opresyjnego patriarchatu to mi
  • Odpowiedz
@sEB-q: Mi tez nie, bo to zwyczajnie nie prawda. Po prostu znam więcej takich przypadków ze strony facetów. Na szczęście u mnie w domu tato i mama od zawsze byli partnerami i takie mam wzorce i tylko na taki układ się godzę.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: "lubią matkować", ładnie nazwałaś robienie z siebie męczennicy ( )

Przypomina mi się moja mama, no nikt nie zrobi lepiej niż ona, ale tona pretensji, że ona musi to robić. Brrr

@Opportunist: taki, który mieszkał sam, a nie od mamy wprowadził się do dziewczyny. Który musiał sam pozmywać, poodkurzać, nauczyć się jak nastawić pralkę. Który musiał sam sobie gotować. I wie ile czasu to
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: T A K. Jeszcze narobienie kupy jedzenia, której nie mamy szansy przejść, ale "nie jedzcie, to na święta", a potem wciskanie nam po świętach tego żarcia "jedzcie bo się zmarnuje" (°°
  • Odpowiedz