Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kontodlabeki: Fort V nic specjalnego, nadal najfajniejsze zwiedzanie miałem na VI i kiedyś na Va. Za to na kościelnej super byli ludzie którzy opowiadali o miejskich schronach w ogóle, bo same schrony na kościelnej to długie tunele do szybkiej ochrony , nie schrony do życia przez długi czas ;)
@kontodlabeki: VI to ten gdzie odbywają się eventy różne, przy Lutyckiej kawałek za rondem Obornickim. Ogólnie jak w ten jeden dzień te trzy lokalizacje co napisałem na luzie zwiedziliśmy w 3/4 dnia i jeszcze był czas na jakiś obiad na Jeżycach. Te schrony na kościelnej są chyba otwarte też po prostu w wakacyjne weekendy bo jak tam przechodziłem z dwa tygodnie temu to widziałem rozłożony stoliczek przed i ktoś siedział i
@kundziukundziu: a to tam w VI nie byłam w takim razie, bo nie kojarzę. Ja poza tymi wymienionymi chcę iść na jakieś wieczorne zwiedzanie do tego, ale jeszcze nie wiem które. Także cały dzień od rana do nocy przede mną. Ale dzięki, w takim razie już wiem na pewno żeby iść na Kościelna :D